Pulze ako menej škodlivá varianta pre cigaretových nadšencov

Tradičné tabakové produkty, ktoré sú u nás doposiaľ najznámejším variantom, stále užívajú tri štvrtiny ľudí. Novinky, ktoré fungujú na báze zahrievania, postupne zaplavujú trh a existujúce sa oveľa viac obľúbenými. Dôvod je jednoduchý. Ľudia sa boja o svoje zdravie, a tak sa uchyľujú k menej škodlivým variantom svojej milosti.

Intenzívna chuť bez výčitiek

Zariadenie Pulze predstavuje v porovnaní s klasickými cigaretami lepšiu a šetrnejšiu voľbu pre všetkých. Vďaka unikátnej technológii si užívatelia môžu vychutnať tabak s menšími výčitkami. Výhodou je tiež veľmi intenzívna chuť, ktorú si človek môže spestriť o najrôznejšie príchute, ktoré sa na trhu ponúkajú. Medzi najobľúbenejšie patria:

  • bez príchute – silná až cigarová chuť
  • mentol
  • mäta
  • limetka
  • citrusy
  • čučoriedka
  • a ďalšie…

Hlavným dôvodom, prečo sa jedná o menej škodlivú variantu, je to, že nedochádza k spaľovaniu, takže mnoho toxických chemikálií vôbec nevzniká. Naopak u zahrievaného tabakového výrobku užívateľ vdychuje paru, intenzívnu chuť tabaku a nikotín.

Alternatívny variant ocenia vaše okolie

Prechod na priaznivejší variant určite ocenia aj blízke okolie, a to hneď z niekoľkých dôvodov.

Ľudia v blízkosti sa tak nestávajú pasívnymi konzumentmi.
Nové technológie nezanechávajú silný odér, ktorý by obťažoval okolie.
Nie je cítiť z oblečenia, rúk či vlasov.
Nezanecháva žlté škvrny na zuboch.

Za zdravšiu pleť

Prechod na alternatívne produkty ocení určite aj vaša pokožka. Pri konzumácii bežných tabakových výrobkov sa podstatne urýchľujú procesy starnutia, zhoršuje sa pružnosť pleti, zmenšuje sa schopnosť prirodzenej hydratácie pokožky a rýchlejšie sa tvoria vrásky.

Záujem rastie predovšetkým u mladej generácie

Na svoje zdravie myslí predovšetkým mladšia generácia, ktorá sa k novým technológiám v podobe zariadenia na zahrievaný tabak ako je Pulze, uchyľuje výrazne častejšie. Preučiť používateľov tradičných výrobkov je oveľa zložitejšie, a to predovšetkým kvôli nedôvere práve k novým technológiám. Nové alternatívne zariadenia sa tiež môžu stať vhodným medzistupňom, pre tých, ktorí by so svojou záľubou chceli skoncovať úplne.