Prímorská pohoda vo vašom interiéri alebo dovolenka po celý rok

Celý rok sa tešíme na to, že môžeme ísť k moru a užiť si chvíle pohody a dokonalého relaxu v teplom prostredí. Atmosféru dotvárajú motívy typické pre pobrežné oblasti. Práve tieto prvky si teraz priblížime. Dovolenková nálada vás bude sprevádzať po celý rok.

Veľká časť mora

Každé ráno sa môžete preniesť do svojej obľúbenej destinácie alebo na piesočnaté pláže. Stačí mať v jednej z izieb samolepiace fototapety. Sú vhodné nielen na centrálnu stenu v spálni, ale aj do jedálne, predsiene alebo obývačky. Slnečnú pláž budete mať vždy na dohľad. Keď sa ráno prebudíte, okamžite sa naladíte na správnu vlnu pohody. Špeciálne fototapety sú vhodné aj do kúpeľní a na toalety, pretože sa dajú umývať a sú tak vždy hygienicky čisté.

Príslušenstvo, ktoré máte radi

Milujete mušle, piesok a všetko, čo je typické pre more? Nebojte sa ponoriť do interiérového dizajnu so všetkými doplnkami. Z mušlí môžete vytvoriť závesy a závesné dekorácie, ktoré zavesíte pozdĺž steny. Na vrch izbových rastlín nasypte piesok a pridajte jednu väčšiu mušľu. Samozrejme, nesmú chýbať dekorácie s morskou tematikou.

Rozjasnenie priestoru

Tiež milujete more, pretože si môžete vždy doplniť energiu zo slnečného prostredia? Pravdepodobne je čas pridať svetlo aj do vášho domova. Sami pomaly renovujte svoj nábytok a vymeňte jeho tmavé odtiene za svetlejšie. Odstráňte nepotrebné dekorácie a nábytok, ktoré už neslúžia svojmu účelu. Pridajte zrkadlá, svietidlá a bielu farbu. Vďaka tomu bude váš priestor pôsobivý.

Farby pre pohodu a harmóniu

Vyberte si správnu farebnú schému pre váš interiér – pieskovú, svetlomodrú a tiež bielu. Základom moderného a vzdušného priestoru sú prírodné odtiene. Vyberte si mäkké materiály a bytové textílie. V miestnostiach nepoužívajte príliš veľa farieb, pretože by pôsobili ťažkopádne.

Doprajte si dovolenku každý deň.