Podnikajte bezpečne a buďte v pokoji

Podnikať bezpečne, to je sen každého podnikateľa. Mnohí podnikatelia bohužiaľ bezpečne nepodnikajú, nemajú totiž vyriešené všetko, čo by vyriešené mať mali. Niektorí nie sú kamaráti s daňami, iní nevedia, čo je to bezpečnosť práce a požiarna ochrana. V oboch prípadoch sa pri kontrole môžu podnikatelia dostať do pekného maléru, v oboch prípadoch im hrozí pokuta. Zamerajme sa teraz na bezpečnosť práce a požiarnu ochranu, pretože v Českej republike stále pribúda tých, ktorí nemajú ani zdanie o tom, čo to vlastne je. 

Bezpečnosť práce a požiarna ochrana sú zákonné povinnosti, ktoré je nutné mať vyriešené. V prípade, že tak nie je a príde kontrola zo štátnej správy, podnikateľmi je automaticky pridelená pokuta siahajúce bohužiaľ až do výšky niekoľko sto tisíc korún či až miliónov korún. Je to teda pokuta, ktorú si podnikateľ za rámček naozaj nedá. 

V Českej republike sa v súčasnosti viac ako štyridsať percent podnikateľov, ktorí bohužiaľ nemajú BOZP a PO vyriešené. Tí inými slovami nepodnikajú bezpečne a hazardujú so svojím biznisom. A práve tým by pomohol len jeden balíček, a síce balíček Klídek. 

Čo je to balík Klídek? 

Klídek je ročný balík služieb BOZP a PO spoločnosti Extéria, ktorá je dnes označovaná za predné spoločnosť poskytujúca poradenstvo v oblasti bezpečnosti práce a požiarnej ochrany. Dnes sa pýši tisíckami spokojných klientov nielen u nás, ale aj na slovenskom. Dokáže zastúpiť akúkoľvek firmu v prípade kontroly zo štátnej správy, postará sa o všetko, čo s BOZP a PO súvisí. 

Ročný balík služieb Klídek je určený všetkým, ktorí chcú, aby sa im niekto o BOZP a PO staral. V rámci tohto balíka sa firmu Extéria postará o zákonnú povinnosť, ktorú musí podnikateľ plniť s ohľadom na bezpečnosť práce a požiarnu ochranu. Vďaka balíčku Klídek budete bezpečne a bez stresu podnikať celý dlhý rok. 

Požiadajte o neho online 

Pre balíček Klídek si ani nemusíte chodiť ďaleko. Stačí zasadnúť k počítaču a vyplniť formulár na webe www.bezpecnepodnikani.cz