Nestarnúci filmovej ságy, ktoré stoja za pozretie

Máte voľný večer pred sebou a neviete, čo podniknete? Existuje niekoľko alternatív. Buď si môžete s partnerom zahrať stolové hry, alebo môžu zvíťaziť hernej konzoly či filmy. Zvyčajne však volíme filmy, pretože si chceme naozaj oddýchnuť, takzvane vypnúť. Lenže vybrať si film, na ktorý by sme sa pozreli, nie je práve nič jednoduché. V súčasnej dobe je toľko filmov, rad z nich už máme dávno zhliadnutí. Filmové novinky nie vždy sú atraktívne, a tak zvolíte filmovej ságy, pri ktorých máte istotu, že budete mať, čo po večeroch sledovať. Aké sú ale tie najobľúbenejšie a zároveň nestarnúca? 

Pán prsteňov je stará dobrá klasika 

K najobľúbenejším a zároveň k najznámejším Saga patrí Pán prsteňov. Keďže má niekoľko dielov, budete mať program na nadchádzajúce voľné večery istý. Medzi nami sa nájdu takí fanúšikovia, ktorí dokonca majú rôzne veci s logom tejto filmovej ságy. Najčastejšie sa vlastné hrnčeky a tričká, ale tiež sa nájdu vlastníci ponožiek s logom filmu. 

Harry Potter pre všetkých, ktorí veria v kúzla 

Verili by ste, že fantastickému príbehu o čarodejníkovi Harry Potterovi je už vyše dvadsať rokov? Tento príbeh starne s mnohými z nás a možno povedať, že sa nájdu buď tí, ktorí túto ságu neznáša, alebo tí, ktorí ju úplne milujú. A druhá skupina je väčší. 

Harry Potter je filmová sága určená nielen deťom, ale aj dospelým, ktorí veria na kúzla a veria, že mágia hrá aj v dnešnej dobe svoju úlohu. 

Upírie sága pre všetkých milovníkov romantiky 

Nesmieme zabudnúť ani na Twilight ságu, teda upírie ságu, ktorá je určená všetkým milovníkom romantiky. Najmä ženy milujú súboj upírov a vlkolakov, ktorých srdce vzplanie k jednej žene, k jednému človeku. Ženy sa zamilovali za tie roky nielen do samotného príbehu, ale predovšetkým do hercov, ktorí stvárnili hlavné úlohy. Väčšinou sa však miluje buď vlkolak, alebo práve upír. Kto je vaším obľúbencom?