Naozaj letí volánmi?

V tohtoročnej sezóne jari a leta sa budú okrem iného nosiť aj veľké volány, voľné a široké rukávy a odhalené ramená. Snáď všetky ženy si aspoň niekedy rady obliekajú šaty a všetci muži milujú ženy v šatách. Preto si nejaké krásne modely z nových módnych kolekcií šiat s odhalenými ramenami. Privítajte jar v nových šatách. Volány budú snáď všade, kam sa pozriete, pretože tento rok sa nosia romantika. Veľké volány môžu byť pravidelné aj asymetrické, objavujú sa u výstrihov pri krku, na nohaviciach, na rukávoch i v páse. Vracia sa tiež pohodlné zavinovacie šaty v sofistikovaných variantoch. Pokiaľ máte radšej striedmy konzervatívny štýl, volánovej kúsky odevov si prezrite. Vie byť extravagantné, ale aj veľmi vkusné. 

Pestré vzory frčia 

K jari proste neodmysliteľne patria pestré vzory. Môžu to byť zaujímavé kvety, tropické rastliny, pruhy, kocky, etno vzory i grafické potlače. Šaty môžu pôsobiť radostne a sviežo, alebo môžu byť veľmi decentné. Neuškodí ani troška minimalizmu. Zvoľte voľné vzdušné rozviate strihy, v ktorých sa budete cítiť komfortne a môžete pod ne obliecť pančuchy či legíny. V materiáloch je veľký výber a ani farbám a vzorom sa medze nekladú. Rozviate rukávy sú hitom tohto roka, môžu byť veľké či naberané. Tento strih sa hodí pre všetky ženy, ktoré majú radi osobitosť a sú rady stredobodom pozornosti. 

Odhaľte ramená a buďte sexi 

Máloktorý strih je naozaj tak sexy, ako sú šaty s odhalenými a spadnutými ramenami. Vyberte si tie druhy a strihy, ktoré vám budú sedieť najviac. Topy s odhalenými ramenami sú vysoko sofistikované a veľmi zvodné. Topy s odhalenými ramenami v podobe trička, blúzky alebo košeľové variácie budú naozaj úžasné. Asi nie je nič, čo by pôsobilo tak žensky ako práve tento zmyselný módny trend. Tričká, topy, blúzky, košele či tuniky začínajúcich pod ramenami ovládajú tohtoročnú sezónu, stehne ako tú minulú. Vďaka tomuto strihu pôsobí šije a oblasť ramien vysoko elegantným zvodným dojmom. Tento strih pristane naozaj všetkým.