Načo voliť batoh a k čomu kabelku?

Každá žena dnes a denne trávia pred zrkadlom hromadu času. Jednoducho nevie, čo si má obliecť na seba. Rozhoduje sa väčšinou medzi pohodlným lookom a medzi eleganciou. Väčšinou o outfitu rozhodne udalosť, na ktorú žena ide. Do práce, ak nemáte predpísaný dress code, obliekame čo najpohodlnejšie oblečenie, pretože predsa len keď už máme sedieť osem hodín v práci, nech je to aspoň po nejakom smere príjemné. Často máme outfit zvolený takmer ihneď, avšak nevieme, s čím ho doladiť. Ak máme siahnuť po kabelke alebo po batohu.

Kabelky sú skrátka základom každého dámskeho šatníka. Ženy by mali mať spravidla minimálne tri kabelky, a síce jednu veľkú a priestrannou do práce, jednu menšiu cez rameno na jednodňové výlety alebo len tak – do obchodu – a ďalej by mali mať jedno listovú kabelku, ktoré sa hodí napríklad pre aktuálnu plesovú sezónu.

Ovšem nemali by chýbať ani batoh, ktorý je aktuálne skutočne obrovským trendom. K čomu a kedy čo voliť?

Načo voliť batoh?

Batoh je samozrejme najlepšie k ležérnemu outfitu, ale nebojte sa kombinovať aj s niečím elegantnejším. Ak máte chuť si vziať v tomto napoly sychravom počasí kabát rovného strihu, neváhajte, a vezmite si ho. K tomu nasaďte na nohy tenisky či prípadne chelsea botky, cez hlavu pretiahnite mikinu s kapucňou a na chrbát nahoďte skvelý batôžtek!

Načo voliť kabelku?

Kabelka sa hodí skutočne na mnohé lookům a je vždy dobrou voľbou, ak vám batoh nie je práve sympatický. Pre kabelku sa rozhodnite v mnohých smeroch. Voľte ju k elegantným lookům, ale pokojne si ju vezmite aj džínsom či k bomber bunde.

Veľkú priestrannú kabelku voľte ku kabátu alebo k veste.