Mobilné aplikácie sú viac ako mobilný web. Navyše vás dostanú pred konkurenciu

Mnohí podnikatelia riešia jedno veľké dilema, a síce nie sú si istí tým, či majú investovať do mobilnej aplikácie alebo či im postačí len mobilný web, ktorý majú zriadený. Pravdou je, že mobilný web je skutočne veľmi užitočná vec, o tom niet sporu. Dnes sa všeličo vyhľadáva takzvane „v teréne“, neustále sa na mobiloch všeličo vyhľadáva, mobilné weby sú prehľadnejšie a človek na nich rýchlejšie nájde „v teréne“ to, čo potrebuje. Lenže tiež je pravdou, že mať reprezentatívnu webovú stránku, z ktorej vytvoríte mobilný web, to dnes nestačí. Mobilné aplikácie sú skutočne nevyhnutnosťou.

Podľa štatistík stále viac ľudí pristupuje na webovú stránku prostredníctvom telefónu. Rovnaké štatistiky však hovoria, že aplikácie rovnakej firmy sú oveľa navštevovanejšie ako klasické mobilné weby. A tak je možné s čistým svedomím konštatovať, že mobilné aplikácie sú viac ako mobilný web.

Aj napriek tomuto faktu len máloktorá firma má vlastnú mobilnú aplikáciu. To znamená, že sa ľahšie môžete dostať pred konkurenciu, ak sa obrátite na odborníkov z Appkee a necháte si vytvoriť mobilnú aplikáciu na mieru.

Aplikácia toho ponúka oveľa viac ako mobilný web

Podľa mnohých odborníkov mobilné aplikácie ponúka oveľa viac vecí ako mobilný web. Je dokonca lepšie aj po technickej stránke. Po technickej stránke možno povedať, že udržuje užívateľa neustále v kontakte s podnikom, aj keď aplikáciu práve neprechádza. Využíva takzvané push správy a tiež ďalšie funkcie telefónu, posiela prostredníctvom oznámenia informácie o akciách alebo zľavové kupóny.

Aplikácia aj ako nepriama podpora biznisu

Mobilné aplikácie na mieru nemusia byť priamou podporou vášho biznisu, ale môžu byť naopak nepriamou podporou vášho biznisu. Pomôžu dostať firmu do podvedomia ľudí, ľudia si potom na firmu spomenú, pokiaľ ju budú potrebovať.

V každom prípade je mobilná aplikácia skvelá voľba a investície.