Listonošky, ľadvinky a batohy. Novinky na trhu, ktoré sa neľahko kombinujú. Poradíme vám

Sledujete aktuálnu módu? V tom prípade určite viete, čo aktuálne zamierilo do jesennej kolekcie. Jesenná kolekcia je plná fantastických kúskov v bordovej, ale aj v iných farbách, vo veľkom dorazili parky alebo tiež kabáty či košele, na ktoré sa počas chladnejších jesenných dní nedá dopustiť. Okrem oblečenia dorazili na pulty obchodov i nové kabelky, ktoré zdokonalia a dokončí každý look. Bohužiaľ aktuálne novinky sa neľahko kombinujú, a tak sme sa rozhodli vám pomôcť a poradiť. 

Vybrali sme tri najväčšie hity tohtoročnej jesene sa sveta kabeliek a podobných doplnkov. Sú nimi ľadvinky, ktoré sú považované za najlepšie retro kúsok tohto roku, ďalej tiež batohy, ktorá pomaly ale isto nahradili všetky kabelky na trhu, a takzvané kabelky listonošky, ktoré novo zavítali práve do jesenných kolekcií nejedného obchodu. 

kombinujeme ľadvinky 

Ako sme spomenuli, najväčším retro hitom tohto roku sú ľadvinky. Nosia sa veľmi pohodlne, najčastejšie sa nosia cez rameno alebo prípadne okolo pása. Veľmi je propagujú blogeri na internete, avšak aj bez ich propagácie by im ľudia prišli na chuť. Bohužiaľ ľadvinka sa počas zimy veľmi zle kombinuje. V lete vynikala, keď sa skombinovala s nejedným tričkom, avšak na jeseň je to trochu oriešok. 

Odporúčame ľadvinku kombinovať s dlhšími džínsovými bundami alebo prípadne s bomber bundami. Vyhnite sa kombinácii s krivák, s nimi by sa ľadvinky na prvý pohľad stratili. 

kombinujeme batohy 

Batohy sú v móde už dlhší čas, avšak teraz prišla akási obmena. Namiesto veľkých batohov na pulty obchodov zavítali mini batôžky, ktoré nejde nemilovať. Krásne sa kombinujú napríklad s kabáty rovného strihu, doplní ale aj džínsovú bundu. 

kombinujeme listonošky 

Ako už bolo spomenuté, listonošky sú hitom tohtoročnej jesennej kolekcie. Nájdeme je najmä v bordovej farbe, v khaki farbe alebo v čiernej farbe a vyniknú najmä s kabáty.