Jarné upratovanie v garáži: rýchlo a efektívne

Prvé lúče jarného slnka doslova volajú k tomu vyvetrať všetko, čo sme počas zimy museli schovávať. Ako na rýchle upratovanie garáže, ktoré vám urobí poriadnu radosť?

Konečne všetko na svojom mieste

Veľakrát sa počas roka stretávame s tým, že potrebujeme nájsť náradie, montážnu sadu, alebo napríklad konkrétnu autokozmetiku. Pravidelné upratovanie nám pomôže všetky potreby vytriediť a dať ich na svoje miesto. Keď si zaobstaráte kovové regály, urobíte si radosť. Úložné riešenie treba až do stropu vašej garáže vám pomôže uložiť všetko, čo si len budete priať. Pneumatiky, náradie, športové potreby – to všetko bude mať v garáži svoje pevné miesto.

Triedime rýchlosťou blesku

Keď u vás už stoja regálové systémy, je upratovanie doslova hračkou. Teraz si pomocou plastových úložných boxov zotriedite nielen náradie alebo súčiastky na opravovanie v domácnosti, ale aj všetko ostatné. Už viete, na akom poschodí regálov sa budú vyskytovať potreby pre vašu záhradu? Kam umiestnite kefy na umývanie auta a vosk na jeho ošetrenie?

Na svoje miesto môžete trvalo usídliť aj všetky farby a laky, ktoré pravidelne potrebujete. Maliarske potreby umiestnite do horných poschodí – predsa len nejde o predmety, ktoré používate každý týždeň.

Čo kam patrí?

Regálové systémy vám napovedia o tom, ako si svoje predmety usporiadať. Do spodných poschodí umiestnite potreby, ktoré používate najčastejšie. Typicky sa jedná o potreby na čistenie auta, alebo o bežne používané náradie. Do horných poschodí regálov uložte pneumatiky k vozidlu a sadu skrutiek k nim. Horné poschodia sú vhodné aj pre lyže a ďalšie sezónne športové potreby.

Pustite sa do jarného upratovania garáže a premeňte priestor na skutočne užitočné miesto, kde vždy budete mať všetko prehľadne uskladnené a pripravené na použitie. Správnym triedením navyše ušetríte – nebudete si musieť kupovať záhradné hnojivo, keď ho máte priamo na očiach. V neporiadku by ste ho len ťažko našli.