Kúpte si Converse nad členky

Módne trendy sa menia čo sezónu, a tak sa nemôžeme čudovať tomu, že ženy čo chvíľku navštevujú svoje obľúbené butiky a obchody s oblečením rôznych značiek, aby si skrátka dokúpili to, čo ešte nemajú, a boli jednoducho „in“.

V súčasnej dobe sa však rozbehol ešte jeden trend, a to konkrétne taký, že zamilované páry začali nosiť podobné oblečenie, a to len z toho dôvodu, aby ukázali, že k sebe patria. Veľakrát sa teda na ulici čudujete, keď stretnete dva zaľúbené ľudí, ktorí majú na sebe na chlp rovnakú šiltovku a spoločne s ňou aj bundu v rovnakej farbe. Outfity sa veľakrát podobajú ako vajce vajcu, ale niekedy sú tak vkusné, že sa rozhodnete ich nosiť taky so svojou drahou polovičkou. Vážne, niekedy stretnete na ulici tak štýlový pár, že im budete len závidieť a pôjdete do obchodu kúpiť presne rovnaké kúsky, ako majú oni.

Mnohým párom stačí však iba jeden kúsok mať rovnaký, a to topánky. Práve tie sú akýmsi kľúčovým bodom každého looku, a tak sa nie je čomu diviť, keď im len rovnaké topánky úplne stačí. Väčšinou mávajú rovnakej botasky od značky New Balance alebo od Nike, ale v poslednej dobe sa rozbehol aj taký trend, že nosia nestarnúci klasiku značky Converse. Nenoste je však iba v klasickej nízkej variante, skúste ich v tej nadkotníkové verziu!

Nad členky a v inej ako v bielej farbe

Conversky nad členky sa možno môžu pre mnoho ľudí zdať ako nepohodlné, ale nie je tomu tak. Je to len o zvyku, ktorý všetkým však následne zaručí jednoznačne štýlový look. Skúste sa teda odlíšiť a skúste to práve s tou nadkotníkovou verziou! Ak sa však túžite odlíšiť ešte viac, je načase, aby ste nevolili len klasické biele Conversky, ale predovšetkým také, ktoré nesú inú farbu. Červená alebo čierna sú tiež skvelé varianty, ktorými je táto značka preslávená! Nie je to len o bielom odtieni, na ktoré sú všetci zvyknutí.