Kúpte si Converse nad členky

Taky chodíte každú chvíľu po obchodoch a hľadáte kúsky, v ktorých budete in? A už ste si kúpili Converse nad členky? Tie vám v botníku nesmie chýbať! 

Nie len, že sú štýlové, ale hodí sa ku každému kusu oblečenia (okrem večerné róby samozrejme). Reč je o džínsoch a obyčajnom tričku, o sukňu, šatách a džínsové bunde, kraťasoch i jesenným kabátiku. 

V poslednej dobe sa rozbehol aj trend u zamilovaných párov, ktoré sa dolaďujú rovnakými kúsky oblečenia. Na ulici môžete stretnúť páry s rovnakou šiltovkou, tričkom s logom a alebo práve s rovnakými Converse teniskami. Converse nahradili topánky značky New Balance a Nike. Tým už skrátka akosi odzvonilo a priestor musí dať novo populárnym topánkam – Converse nad členky. 

Výber farby je dôležitý 

Topánky Converse majú neskutočnú výhodu v tom, že sa vyrábajú v niekoľkých rôznych farbách a začali sa robiť dokonca s potlačami. Výber je teda naozaj veľa, veľký a nemali by ste zostať len pri bielej klasiky. V móde je hlavne červená, čierna zelená a žltá farba, ktorú keď doladíte ešte s farebnými šnúrkami, určite zaujemete! 

Veľa ľudí na tenisky zanevrelo kvôli ich údajnej nepohodlnosť. Nie je tomu tak. Akonáhle vám Converse padnúť a trochu ich rozchodíte, budete sa v nich cítiť dobre aj po tej komfortnej stránke, nie iba po tej vizuálnej. 

Tenisky, pôvodne vyrobené na hranie basketbalu, sa dnes predávajú vo veľkom. Trochu im trvalo, než sa u ľudí stali populárnymi, ale dnes je okrem puberťákov nosia aj starších ľudí a nemôžu si ich vynachváliť!