Koľko stojí najdrahšie šaty sveta?

Chcete si urobiť naozaj veľkú radosť? Chcete sa potešiť niečím, čo len tak niekto nemá? V takom prípade by ste si mali kúpiť najdrahšie šaty sveta, pretože s nimi ohromíte naozaj všade, ak ich teda budete aktívne nosiť. Ak vám vo vrecku cink 351 miliónov, potom si také najdrahšie šaty sveta môžete hravo dovoliť.

Nie nadarmo sa hovorí, že najlepšími priateľmi žien sú diamanty. Ženám je však nemusíte darovať iba v podobe šperkov, ženy si zaslúži aj krapet inej podoby diamantov. Môžu je dostať napríklad aj na šatách, ktoré budú s pýchou nosiť do spoločnosti.

Ako vyzerajú najdrahšie šaty sveta?

Najdrahšie šaty sveta sú unikátne tým, že sú posiate viac ako dvoma tisíckami drahými kameňmi. Ich najdrahšie a najvýraznejšou súčasťou je vzácny červený diamant. Aj keď sa jedná o výrazný kúsok, je tento drahokam veľmi malý, jeho hodnota však siaha do nebies. Len tento jediný kameň stojí 145 miliónov korún. Nemôžeme sa tak čudovať tomu, že cena celková siaha až na 351 miliónov korún.

Samozrejme červený diamant nie je to jediné, čo na šatách nájdete. Šaty zdobia tiež dokonalé biele diamanty, ktorých je rovno päťdesiat. Tiež sú šaty zdobené čiernymi diamantmi, ktorých je na šatách tiež rovných päťdesiat. Miniatúrnych bielych diamantov je na šatách skoro devätnásť stoviek.

Šaty, ktoré sú ukážkou perfektné ručné práce

Je potrebné spomenúť, že šaty sú úplnú ručnou prácou. Je to ukážka perfektná ručná práca. Len na zhotovenie týchto šiat bolo potrebných viac ako dvestotisíc stehov niťou, ktorá bola zlatá a čtrnáctikarátová. Najviac niť vynikne v motíve kvety, ktorú lemuje.

Kto stojí za princeznovským šaty?

Za krásnymi a tiež najdrahšími šaty sveta stojí návrhárka Debbie Wingham, ktorá už kedysi zhotovila niekoľko veľmi luxusných kúskov. Vo svojom portfóliu má už jeden kúsok, a to róbu za 105 miliónov korún.