Keď za odpočinkom, tak do wellness. Zamierte rovno do jedného z najluxusnejších

Páni snáď nemajú čas odpočívať. Pracujú usilovne v zamestnaní a keď prídu domov, dámy po nich tiež niečo razom chcú. A tak pracujú aj doma, hoci len vymieňajú žiarovky alebo zatĺkajú poličky na stenu. Ak si teda muži chcú oddýchnuť, mali by si urobiť cez víkend voľno a vyraziť do wellness. Hovoríte si, že wellness nie je nič pre mužov? Kdeže! Aj páni sa môžu ponoriť do vírivky a oddýchnuť si tak, ako potrebujú. Otázkou je, do akého wellness zamieriť.

Keďže sú muži jedinci, ktorí si zaslúžia wellness poriadny, mali by zamieriť konkrétne do jedného z najluxusnejších wellness. Takých luxusných wellness sa u nás nájde mnoho, pozreli sme sa však na to zo svetového hľadiska. Poďme spoločne odhaliť niekoľko wellness centier, kde sa budete mať ako v raji či v rozprávke, a to doslova.

Acquaforte Thalasso Spa

Pokiaľ nechcete jazdiť extrémne ďaleko, vydajte sa na Sardínii, kde nájdete kúpeľňový komplex nazvaný Acquaforte Thalasso Spa. Ide o obrovský komplex plný bazénov s morskou soľou, kde sa teplota pohybuje okolo štyridsiatich stupňov Celzia. Teplota v bazénoch sa však mení, a tak sa vášmu telu dostane skutočný luxus.

Samozrejmosťou sú trysky, ktoré budú masírovať telo alebo liečivé bazény, kde je k dispozícii joga či terapia a procedúry.

Gleneagles

Pokiaľ milujete golf, mali by ste zamieriť do Škótska, konkrétne do golfového rezortu Gleneagles, kde sa návštevníkom ponúkajú zároveň obrovské wellness služby, ktoré patria k najluxusnejším na svete. Súčasťou obrovského wellness centra je niekoľko desiatok terapií, aj fyzioterapia, výživové poradenstvo a podobné služby.

Schloss Elmau

Aj hneď za hranicami, konkrétne v Nemecku, nájdete luxusné wellness centrum, a to konkrétne Schloss Elmau, ktoré sú spojené s Michelinskou reštauráciou. Okrem relaxu potešíte aj svoje chuťové bunky, ktoré budú doslova jasať. V tomto wellness centre si môžete zostaviť svoj vlastný denný program presne tak, ako vám to vyhovuje, a tak, aby ste si čo najviac vydýchli.