Keď túžite po odpočinku

Zatúžili ste po odpočinku v tomto hektickom a rýchlo ubiehajúcim svete? Nemusíte jazdiť do zahraničia, nemusíte si brať dlhé voľno, aby ste strávili svoj voľný čas v prírode. Stačí, keď si na svoju záhradu kúpite meditačné pyramídu, ktorá je unikátna v tom, že poskytuje priestor pre odpočinok, relaxáciu alebo napríklad pre meditáciu. Že ste o meditačné pyramíde ešte nepočuli? Poďme si ju predstaviť. 

S meditačnými pyramídami ste sa iste už stretli. Ak ste sa nestretli priamo s meditačnými pyramídami, stretli ste sa iste s pyramídami energie alebo s energetickými pyramídami. Aj to sú označenia tohto drobného zázraku, ktorý človeku prinesie úľavu po psychickej stránke. Mnohí ľudia sú toho názoru, že sa jedná o liečivé pyramídy v pravom slova zmysle, ale pyramídy pôsobí maximálne na našu psychickú stránku, nelieči teda v pravom slova zmysle. 

Samozrejme aj tu platí – sto ľudí, sto chutí. Na každého človeka, ktorý strávi chvíľu v meditačnej pyramíde, pôsobí meditačné pyramídy inak. Ako budú pôsobiť na vás? Zbaví vás neduhov alebo urýchli liečbu ochorenia? 

Odpočinok a zbavenie stresu 

Ľudia, ktorí nejakú chvíľu pobudli v meditačnej pyramíde, sú toho názoru, že meditačné pyramídy ponúka najmä odpočinok. Aj po chvíli strávenej v meditačnej pyramíde sa ľudia cítili odpočinutí tak, ako keby spali dlhé hodiny. 

Okrem odpočinku sľubujú meditačné pyramídy aj to, že človeka zbaví stresu a všetkého nahromadeného napätia. 

Na človeka pôsobí pyramidálne energie 

Pýtate sa, čo pozitívne pôsobí na človeka? Je to pyramidálne energie, teda spojenie vesmírnej energie putujúci do pyramídy skrze špičku a zemskej energie, ktorá putuje do pyramídy zospodu. Jednotlivé energia sa potom v pyramíde spája v jednu magickú pyramidálne energiu pôsobiace pozitívne najmä na psychickú stránku človeka.