Lepšie bývanie ste si určite nevedeli predstaviť

Stavebný projekt, ktorý vám dnes predstavíme, vás na sto percent zaujme. V jeho bezprostrednej blízkosti nájdete všetko čo potrebujete. Ak hľadáte bývanie v tichej lokalite, práve touto voľbou trafíte do čierneho. Pohodlne sa usaďte a venujte svoj čas nadobudnutiu nových informácií.

Byty v Bratislave a ich výhody

Moderný svet so sebou prináša možnosti pre kvalitnejší a krajší život. Jednou z variant, o ktorej môžete uvažovať je predaj bytov v Bratislave. Mestská časť Ružinov patrí k obľúbeným štvrtiam v hlavnom meste Slovenska. Vďaka jej výbornej občianskej vybavenosti sa môžete tešiť na množstvo služieb, obchodov a skvelou dopravnou infraštruktúrou.

Jégeho alej

Obytný komplex ponúkajúci 53 bytových jednotiek sa nachádza v Ružinove neďaleko fontány lásky. Priestory o rozlohe 49 až 125 m2 sú vybavené loggiou, vlastným balkónom alebo terasou. V ponuke nájdete jednoizbové byty a apartmány sústredené v tichej lokalite.

Samozrejmosťou je vlastné parkovacie miesto a garáž. Jégého alej sa pýši čerstvými výrobkami z miestnej pekárne. Šálku kávy s čerstvým croissantom si môžete vychutnať v pripravovanej kaviarni priamo v nej.

Občianska vybavenosť

Pre rodiny s deťmi je dôležitá dostupnosť pošty, škôlok a škôl, zdravotného strediska a lekárne. Ružinov je bohatý na detské ihriská a siete cyklotrás, kde si môžete oddýchnuť pri behaní, bicyklovaní alebo korčuľovaní. Na obed vám odporúčame navštíviť skvelú peruánsku reštauráciu, ktorú máte len na skok.

Priaznivci nákupných centier si prídu na svoje. OC CENTRAL disponuje rôznymi obchodmi, kde môžete zájsť aj na kávu, po úmornom nakupovaní. Trhovisko Miletičova vás očarí svojou pestrou škálou zeleniny, ovocia, byliniek a čerstvých kvetín do vázy. Ak bažíte po kultúrnom vyžití, Radošínske naivné divadlo či kino VIVO vám to umožní.