Keď na dovolenku, tak len do hotelov, ktoré navštevujú najbohatší

Plánujete aktuálne dovolenku? V tom prípade sa nechajte inšpirovať tými najbohatšími na svete. O dovoleniek sa predsa hovorí, že by mali byť drahé, pretože sú len raz za rok. Užite si ich a to v tých najlepších hoteloch na svete! Že neviete, kde sa tie najkrajšie hotely nachádza? To nevadí, prinášame vám zoznam tých najkrajších hotelov, v ktorých pravidelne trávi svoj čas tí najbohatší na svete. 

Plaza Hotel 

Pamätáte si na legendárny snímku „Sám doma 2: V New Yorku“? Ak áno, či si tiež vybavíte legendárny Hotel Plaza, ktorý je známy celosvetovo. Vyskytuje sa nielen v mnohých amerických filmových snímkach, ale tiež sa vyskytuje v mnohých videohrách alebo online hrách. Aj keď je tento hotel aktuálne na predaj, stále sa v ňom môžete ubytovať, a to konkrétne za 1356 USD na noc. Aj keď je to veľká suma peňazí, verte, že sa nájdu aj oveľa drahšie hotely, ktoré vás budú stáť aj dvojnásobok. 

Ritz Paris 

Jedným takým hotelom je napríklad Ritz Paris, ktorý nájdete v Paríži. Jedná sa o skutočne luxusný hotel, v ktorom nájdete tak krásna apartmán, že si budete pripadať ako na krásnom renesančnom či barokovom zámku. Okná sú tu veľká, stropy vysoké a nábytok tak luxusné, že si ho budete chcieť vziať domov. 

Grand Floridian 

Ak zamierite do Disney Worldu, asi sa tu budete chcieť ubytovať. Ak áno, ponúka sa tu hotel Grand Floridian, ktorý nie je ani tak drahý ako predošlé spomínané hotely. Cena za noc sa tu odhaduje na zhruba 1003 USD, čo je v porovnaní s predchádzajúcimi hotely skutočne minimálna čiastka. 

Ritz London 

O Londýne sa všeobecne vie, že je tu drahé ubytovanie. Oplatí sa tu bývať u známych alebo priateľov. Avšak ak by ste aspoň na noc chceli žiť ako bohatí ľudia, odporúčame sa ubytovať v krásnom hoteli Ritz London, kde noc stojí približne 2594 USD. 

Všeobecne možno povedať, že hotely začínajúce na „Ritz“ sa radí k tým najdrahším, ale zároveň najluxusnejším hotelom na svete.