Ako byť šťastná vďaka pár trikom

Všetci v dnešnej dobe túži po úspechu, ale otázka je, čo to vlastne úspech je. Väčšina ľudí si pod úspechom predstavuje ohromné bohatstvo a plná bankové kontá, ale je to skutočne ten úspech, za ktorým sa celý život ženieme? Jeden veľmi chytrý muž kedysi povedal, že by každý človek mal dosiahnuť bohatstvo, aby pochopil, že v tom sa šťastie neukrýva, že to nie je ten úspech, za ktorým sa celý život ženieme. Ten pravý úspech je byť šťastný, pretože len keď sme šťastní, darí sa nám všetko od ruky, vnímame život taký, aký je, a užívame si každý deň. 
Bohužiaľ málokto vie, ako byť šťastný, a to je to tak jedn! Stačí robiť pár vecí, ktoré šťastie do nášho života priženú počas pätnástich minút. Neveríte? Vyskúšajte si nasledujúce triky a potom posúďte. 


Urobte si krátku prechádzku 


Šťastie sa skrýva všade okolo nás. Je v stromoch, vo zvieratách aj v okolitých ľuďoch.Zájdite si teda na prechádzku a vnímajte všetko, čo okolo vás prejde alebo čo okolo seba uvidíte. Nabije vás to takou energiou, až sa budete diviť. Potom bude vaša práca hneď efektívnejšie a lepšie. 


Úsmev je liek na všetko 


Nikdy sa nikto neocitol v situácii, keby sa nemohol zasmiať. Spomeňte si na niečo vtipné alebo na niekoho, koho máte radi. Takéto myšlienky vám hneď vyčarí úsmev na tvári a také myšlienky hneď zaplaví vaše telo šťastím, a to dokonca za kratšiu dobu, než je pätnásť minút. 

Nechajte sa objať 


Ak sa cítite na dne, nechajte sa objať. Jedná sa o jeden bezplatný počin, ktorý vo vás zanechá toľko šťastia, až sa budete diviť. Stačí, keď vás objíme okoloidúci alebo vaši blízki. Funguje to rovnako, vždy sa budete cítiť výnimočne a milovaní. A aj tak možno do svojho tela šťastia priniesť. 


nadýchnite sa 

Niekedy sa človek potrebuje len nadýchnuť. Otvorte si preto okno, nadýchajte sa zhlboka čerstvého vzduchu a nechajte sa zaplaviť pocitom úplného šťastia.