Kabelky roku 2022: Minibag, kýblik, maxibag a ďalšie kúsky

Tento rok si pre nás pripravil celý rad módnych vychytávok. Po dlhom pandemickom období sa konečne môžeme tešiť na módu a doplnky, ktoré bude radosť vyniesť. Čo prináša rok 2022? Tešte sa na nové strihy.

Všetko do jednej tašky, konečne!

Všetci, ktorí máme pracovné počítače, sme sa na tento trend tešili ako na zmilovanie. Maxibag je kabelka, do ktorej sa vám pohodlne zmestí všetko, čo si len budete priať. Notebook, slúchadlá, desiata aj poriadne pitie. A keď vás práve premôže únava, je maxibag skvelý vankúšik. Unisex veľká taška sa vyrába v celom rade farebných kombinácií. Ktorú si pre seba ulovíte vy?

Minimalizmus dotiahnutý k dokonalosti

Priali ste si niečo trendy. Niečo, čo sa bude hodiť k modernému outfitu, ktorý má vlastný názor. A ono to prišlo. Minibag. Kabelka taká maličká, že sa stáva zdrojom memes na internete. Nezmestí sa do nej ani peňaženka, ani mobil. A komu to vadí? Je štýlová a len tak niekto ju nemá. Hurá na nákup! Minibag sa nosí ako crossbody.

Chcete na piesoček?

Ale kdeže, na piesok s týmto vedierkom rozhodne nepôjdeme. Skôr si spomenieme na dokonalé dámy štýlu Audrey Hapburn, ktorá mala vždy po ruke nejakú netradične strihanú kabelku. Vedierko je praktický. Jeho pevné steny umožňujú dostatok bezpečia pre všetko, čo si prajeme niesť. Zmestí sa peňaženka, mobil, make-up aj parfum. Nič viac nie je treba. A ideme do víru diania!

Kvetinové vzory

Čo sa týka farieb, okrem klasiky sa v tohtoročnej sezóne dočkáme aj maxi potlačí a kvetinových vzorov všetkých druhov a farieb. Kto si teda ešte nemal čas zaobstarať rozkvitnutú kabelku, je na čase. Dobre doplní outfit a prinesie vítaný zdroj dobrej nálady.

Kabelky v roku 2022 vyjadrujú hravosť a jedinečnosť. Noste ich podľa svojej aktuálnej nálady i potrieb. Iste vám urobia tú najlepšiu službu! My si dnes dáme vedierko. Je jednoducho neodolateľný!