Home office na cestách. Čo hovoríte na atraktívne riešenie?

Patríte medzi tých šťastlivcov, ktorí môžu niekedy doma zostávať na home office? Skúste sa na svoje možnosti pozrieť z úplne novej perspektívy. Chceli by ste zažiť low cost cestovania, ktoré si môže dovoliť každý?

Toto je moja kancelária

Viete, kde bude vaša pojazdná kancelária? Pokiaľ si myslíte, že bude potrebné kupovať nové vozidlo, ste na omyle. Bude vám stačiť vaše bežné osobné vozidlo. Ako je to možné? Strešný stan vám umožní sa pohodlne usadiť a urobiť si pracovňu napríklad na vašom obľúbenom vyhliadkovom mieste. Budete si priať pracovať na mieste, ktoré je vám blízke? Home office je možné pojať rôzne. Čo si zaistiť pre svoj prvý netradičný pracovný deň?

Vyrazíte na deň? Alebo zostanete dlhšie?

Prajete si svoju súkromnú pracovnú cestu, počas ktorej si dokonale vyčistíte hlavu od bežných starostí? Strešný stan sa namontuje na pozdĺžniky na vašom aute. Potom už máte dostatok priestoru pre dve až štyri osoby. To je výborné, však? S týmto stanom tak máte dostatok zázemia pre svoje pracovné povinnosti. Stačí ráno vyjsť a auto postaviť na miesto, ktoré je vám blízke.

Dovolenka v práci

Na obľúbenom mieste si nielen splníte pracovné povinnosti, ale taktiež si dodáte radosť a pohodu. Čo keby ste si so sebou vzali svoj bicykel a počas pracovnej prestávky sa vydali objavovať okolie? Ak sa rozhodnete na cestách tráviť dlhší čas, určite sa vám bude hodiť aj vstavba do auta, kde budete mať nielen prehľadné priehradky, ale aj vlastnú kuchynku s drezom. Stanete sa tak úplne nezávislí. Z akého miesta budete pracovať, záleží už iba na vás.

Strešný stan premení vaše vozidlo na príjemnú kanceláriu. Zastavíte, kde potrebujete, a môžete začať pracovať. Po ukončení pracovného času sa vydáte objavovať okolie. A potom prespíte vo svojom stane. Skvelý tip na dovolenku počas pracovného týždňa, nemyslíte?