Gumové čižmy sa hodia do dažďa aj na festival. Ako ich kombinovať?

Bez gumákov si nevieme predstaviť žiadny poriadny festival. Letné počasie je vrtkavé – prečo si ničiť tenisky, keď si môžete užívať pocit slobody a gumáky. Ako ich však skombinovať na prechádzku mestom v romantickom daždi?

Súčasť kapsulového šatníka

Tieto topánky možno nepatria medzi módne výstrelky, ktorými zažiarite, ale rozhodne majú pevné miesto vo vašom šatníku. Gumené čižmy sa dokonca považujú za súčasť kapsulového šatníka, súboru oblečenia, ktoré by sme mali mať všetci vo výbave. Jednoduchý minimalistický šatník následne umožňuje vhodné kombinácie. Takže nepotrebujeme nič viac ako základné oblečenie. Ako však kombinovať gumené čižmy?

Bunda, džínsy, rolák

Nadčasová klasika, s ktorou sa nemôžete pomýliť. Klasické džínsy doplňte rolákom. Prehoďte cez ňu jesennú bundu a vyrazte do dažďa! Dáždnik zlaďte s topánkami rovnakej farby. Zrazu bude každá kvapka plná radosti a veselosti. Vysoké gumové čižmy vám zaistia pohodlie a ochránia vaše džínsy.

Bunda, kabelka a nízke gumáky

Potrebujete si dnes niečo vybaviť v meste, alebo ste si len našli chvíľku s priateľom? Pri pohľade z okna sa môžete usmievať – konečne je ten správny čas na módny hit. Oblečte si sako a klasickú kabelku. Dáždnik a nízke gumáky tvoria dokonalú symbiózu. Tancujte medzi kvapkami dažďa!

Festival, ako má byť

Slnečné počasie sa v letných mesiacoch môže v okamihu zmeniť na nepríjemný lejak. Ale vám to bude jedno, pretože budete pripravení. Oblečte si modré úzke džínsy, biele tričko a vysoké topánky. Ako kabát použite sveter alebo pletený sveter. Priesvitný plášť do dažďa je nevyhnutnosťou! Budete v teple a navyše si môžete festival užiť za každého počasia. Vaše nohy budú vždy suché, hurá!

Gumené čižmy oceníte aj pri letných a jesenných hubárskych výpravách alebo pri návšteve obce.