Firma Extéria pomôže s prípravou na kontrolu z OIP

Čakáte na ohlásenú kontrolu zo štátnej správy? Skontrolujte si predovšetkým to, či máte alebo nemáte vyriešenú bezpečnosť práce a prípadne tiež požiarnu ochranu. Nedávno sa totiž ukázalo, že až štyridsať percent podnikateľov nemá ani zdanie o tom, čo je to požiarna ochrana a tiež ani čo je to BOZP. Lenže vďaka tejto nevedomosti sa mnohé z podnikajúcich jedincov môže dostať do problémov. BOZP a PO je nutné mať vyriešené, inak na vás čaká státisícová pokuta, ktorú udelí ako ohlásená kontrola, tak v horšom prípade neohlásená kontrola. Buďte teda neustále ostražití a pripravení, nezabúdajte na BOZP a PO. 

V prípade, že nemáte čas riešiť BOZP a PO, odporúčame využiť služby firiem, ktoré sa na bezpečnosť práce a požiarnu ochranu zameriavajú. Napríklad firma Extéria vám pomôže s prípravou na kontrolu z OIP, dokonca vám pomôže, aby ste prešli kontrolou na výbornú. 

Aké služby ponúka firma Extéria? 

Medzi služby firmy Extéria sa radí nielen to, že sa postará o celkovú dokumentáciu týkajúcu sa BOZP a PO, prípadne aktualizuje dokumentáciu BOZP, ale tiež si vezme na starosť povinné školenia BOZP, na ktoré podnikatelia nemajú dostatok času. V skratke sa teda postará o všetko, čo s BOZP a PO súvisí, navyše obháji svoju činnosť pri kontrole a vy tak kontrolou prejdete na výbornú. 

To najdôležitejšie o firme Extéria 

Firma Extéria je v súčasnej dobe prednej spoločností poskytujúca poradenstvo v oblasti BOZP a PO. V súčasnej dobe patrí k spoločnostiam ponúkajúcich kvalitné služby za minimálnu cenu. Veľkým plusom odlišujúce firmu Extéria od konkurencie je, že sa neplatí nikdy nič navyše. Nezáleží na prejdených kilometroch alebo na hodinách, ktoré u vás technik strávi. 

Firma Extéria dnes pôsobí nielen v Českej republike, ale aj na slovenskom. Rýchle rozširovanie sa svedčí o jej prosperite a obľúbenosti.