Farby roku 2019. Aké nesmie chýbať v šatníku?

Viete, aká farba vládla tohtoročnému roka? Farby tohto roku boli krapet temnejší, jednalo sa o odtiene khaki a tiež bordó. Ostatne mnohým ľuďom prišli tieto farby vhod, keďže nie sú milovníkov pestrosti. Milovníci pestrosti si prídu na svoje po novom roku, pretože budú zase iné farby moderné a in. Otázkou však je, aké farby sú označované za farby roka 2019. 

Mnohé z nich už máme v skrini, zatiaľ ale netušíme, ako štýlové kúsky na ramienkach máme. Niektoré kúsky nájdete už teraz v obchodoch, poďme sa však chvíľku napínať, než si prezradíme dve typické farby budúceho roka. Najskôr si prezraďme, s čím konkrétnym budúci rok zabodujeme. 

Budúci rok zabodujete opäť s džínsovinou. Ak milujete džínsy, džínsové košele alebo džínsové kabelky, vytiahnite ich. Jedná sa o naozaj štýlové kúsky. K nim pribudne aj retro kúsok v podobe bodiek a batiky. Aj keď ste si možno mysleli, že batika sa dlho v móde neudrží, opak je pravdou. Drží sa naozaj dlho. 

Avšak teraz už k samotným farbám. Viete, aké farby budú tento rok in? 

Nadchnite s výrazne žltou farbou 

Ak ste milovník žltej farby a ak radi žiarite, nadchne vás odtieň, ktorému sa v módnom svete hovorí aspen gold. Jedná sa o krásne svietivú žltú farbu, ktorá je veľmi výrazná a ktorá má nádychy do zlata. Pozor, nejedná sa o tak výraznú žltú farbičku, akou je farba fosforové žltá. Táto farba je naozaj elegantná, podobá sa krásne žlto sfarbené Gerber. 

S týmto odtieňom sa stretnete napríklad na kostýmoch alebo prípadne aj na sukniach či šatách. Tohto odtieňa sa jednoznačne nebojte, jedná sa o veľmi vkusnou záležitosť. 

Keď nie žltá, tak béžová 

Je však pochopiteľné, že s novým odtieňom aspen gold sme nenadchli každého. Tí, ktorí nie sú vo vytržení zo žltého odtieňa, budú potešení z béžovej farby, ktorá je tiež hodnotená ako farba budúceho roka.