Uvažujete nad virtuálnou kanceláriou? Predstavíme vám jej najväčšie výhody

Predražené kancelárske priestory bývajú tŕňom v oku mnohým podnikateľom – dlhoročným, ale aj tým novým. Ak vám drahé kancelárske priestory nevyhovujú a hľadáte niečo lepšie, odporúčame vám vyhľadať si vyhovujúcu virtuálnu kanceláriu. Ak nad ňou uvažujete, prezradíme vám jej najväčšie výhody, ktoré z nej robia vyhľadávaný „produkt“ na trhu.

Nízke mesačné náklady

Za virtuálne kancelárie nezaplatíte niekoľko stoviek eur ako v prípade kancelárskych priestorov určených na prenájom. Ak si vyberiete virtuálnu kanceláriu z ponuky virtuálnych kancelárií, očakávajte nízke mesačné náklady. Pár desiatok eur mesačne bude v porovnaní z niekoľkými stovkami eur, ktoré ste platili za využívanie kancelárskych priestorov, bude značný rozdiel a úsporu nákladov pocítite hneď po prvom mesiaci.

Lukratívna adresa

Ak si namiesto prenájmu kancelárskych priestorov vyberiete prenájom sídla, vaša firma tak získa lukratívnu adresu v centre hlavného mesta. Virtuálne sídlá, ktoré nájdete v ponuke, sa nachádzajú na lukratívnych adresách priamo v historickej časti nášho hlavného mesta. Povedzme si úprimne, vy by ste neuprednostnili firmu, ktorá sídli v samom srdci Bratislavy? Pravdepodobne áno, pretože ak firma sídli priamo v Bratislave a ešte v centre, zdá sa, že je to dôveryhodná firma, ktoré si robí svoje podnikanie poctivo.

Preberanie a archivovanie prijatej pošty

Ak máte obavy, čo s vašou prijatou poštou, ktorá vám bude chodiť na adresu, kde sa nebudete fyzicky nachádzať, k službe virtuálnej kancelárie získate aj službu preberania a archivovania prijatej pošty. Nemusíte si chodievať osobne pre poštu, na vašu požiadavku vám ju preskenujú a prepošlú priamo na váš email. Upozornenia o prijatej pošte budete mať samozrejme neustále, a to buď prostredníctvom SMS, alebo emailu.