Čo si obliecť prvý školský deň?

Leto je opäť u konca – ubehlo naozaj rýchlo. Zamestnaní ľudia si však ani nemuseli všimnúť, že nejaké leto prebehlo, radovali sa hlavne deti, ktoré mali v plnom prúde krásnej dvojmesačné prázdniny, ktoré sú ale zase preč. Je tu opäť škola a s ňou prichádza aj prvý školský deň. Ukážte všetkým spolužiakom, ako ste sa za dva týždne zmenili, a oblečte sa tak, ako vás nepoznajú!

Veľký dôraz na oblečenie kladú hlavne študenti a študentky stredných škôl. Študentky sa snaží zapôsobiť na staršie chlapca, chlapci sa ale túži zapáčiť hlavne tým novým prvačkám, ktoré ešte nevedia nič o ich povahe či nevedia, čo sa o nich hovorí. Väčšinou však páni spoliehajú na šarm, ktorý sa im ani zďaleka nemusí vyplatiť. Mali by radšej zaujať tým, čo budú mať na sebe. Rovnako tak totiž zajmú ​​dievčatá.

Čo si majú vziať páni?

Páni urobia najlepšie, ak si obliecť napríklad roztrhané džínsy (ale len na kolenách), k tomu zvolí obyčajné jednofarebné tričko bez kapsičky a k tomu zvolí károvanou košeľu, ktorú nechajú ledabolo rozopnutú. Kárované košele sú aktuálne hit, preto s nimi rozhodne neurobia zle. Na nohy potom obujú obľúbené kecky či plátené tenisky, s ktorými je rovnako pošle upratovačka do šatní, aby sa prezuli do nevkusných, no pohodlných prezúvok.

Čo si majú vziať dámy?

Dievčatá zaujmú muža tak, že odhalí svoje nohy. Povolené sú teda šaty alebo sukne. Nevyberajte si ale také kúsky, ktoré sú dĺžkovo sotva pod zadok – radšej odhaľte kolená a štíhle lýtka. Dĺžku voľte minimálne ku kolenám! Nech nevyzeráte lacno. Ak zvolíte sukňu, k nej potom zvoľte jednoduchý top potrebné na ramienka (Keď mu je vonku chladnejšie, vezmite si ešte dlhý kardigan). Na nohy perfektne idú buď tenisky, alebo sandálky, ale aj s nimi budete poslaní do šatne, aby ste sa prezuli – skrátka škola začína a prezuvky sú opäť nutnosťou, na ktorú sa bude prísne dohliadať!