Chcete byť štýlová nevesta? Musíte mať odhalené prsia a výstrih

Mladé nevesty chcú byť hlavne štýlové. Nechcú byť oblečení do nevkusné róby, chcú, aby sa o nich hovorilo a aby ich každý obdivoval. Ak sledujete svadobné trendy, viete, že sa vlani uchytili najmä úzke šaty alebo krajkované šaty. Tento rok je však svadobná móda opäť iná a bohužiaľ doslova šokujúce. Nevesty skôr svojimi krásnymi šatami zakrývali ženské krivky, pod závoj nešlo ani vidieť. Tento rok je však v móde odhaľovanie sa. Odhalené prsia a hlboké výstrihy prišli na svadobnú móla. 

Svadobné trendy sa menia každým rokom. Niekedy sa trendy páči, inokedy nie. Ak sa blíži vaše svadba a tento rok chcete zaujať tým, že budete mať na sebe svadobné šaty podľa aktuálnych módnych trendov, musíte sa pripraviť na to, že vaše prsia uvidí každý v obradnej sieni. Práve odhalené prsia či hlboké výstrihy budú dominantou tohtoročných svadobných modelov. 

Nie každá nevesta si tromfne 

Do istej miery sa jedná o extravaganciu, na ktorú si nie každá nevesta tromfne. Hlboké výstrihy sú ešte prijateľné, avšak na odhalené prsia si netromfne kdekto. Čo sa týka šiat s hlbokými výstrihmi – výstrihy sú u mnohých modelov obšité krajkami, ktoré výstrih krapet zahaľujú. Hlboký výstrih tak v konečnom dôsledku nie je tak hlboký, ako sa na prvý pohľad zdá. 

Ak by sme mali hovoriť o modeloch s odhalenými prsiami, šaty sa v drvivej väčšine skladajú z krásnej, bohatej sukne, ku ktorej je prišitý, priesvitný top. Aby nebol vršok svadobných šiat obyčajný a úplne priehľadný, mnohé modely majú okolo krku či na ramenách čipkované či kvetinové zdobenie. Prsia však nie sú nijako zahalená, sú pokryté len sieťovinou, z ktorej je vrchný diel svadobných šiat ušitý. 

Sieťovina ako neoddeliteľná súčasť svadobných modelov 

Sieťovina sa však stala neoddeliteľnou súčasťou mnohých modelov. Väčšinou sú z nej vyrobené rukávmi alebo sukne, po ktorej sa nachádza ešte kratšie spodnička z nepriesvitného materiálu. Sieťovinu si módni návrhári pomerne obľúbili. Dá sa s ňou ľahko pracovať, vkusne sa do nej zakomponujú čipky či iné nášivky.