Ako vylepšíte svoju obývačku?

Dalo by sa povedať, že obývacia izba je najdôležitejšia miestností v dome. Minimálne čo sa sociálne stránky týka. Trávite tu najviac času s rodinou, je to pokoj, kam vodíte svojej návštevy. Je preto dôležité, aby vyzeral dobre, uprataná a pokiaľ možno, tak živo. Každá návšteva by vám obývačka mala závidieť! 

Dôležitou súčasťou obývacej izby je pohovka či gauč. Je potrebné rozmyslieť si, aký veľký gauč potrebujete a tiež z akého materiálu. Premýšľajte nad tým, aké doplnky by sa k nemu hodili, poprípade aké obrazy chcete neskôr vyvesiť na stenu, aby boli zladené s okolím. 

Teraz už sa len pripravte na renováciu. 

Vyberte ten správny obraz 

Súčasťou každej obývačky by mali byť obrazy. Nestačí jeden, kúpte ich do miestnosti viac. Obývačka býva spravidla najväčším izbou v dome, s priestorom na zavesenie by teda problém byť nemal. Keďže sa jedná o obývačku a nie napríklad o spálni, môžete zvoliť abstraktné, až farebne šialené obrazy, ktoré celú miestnosť oživia a ktoré upútajú pozornosť každého, kto vstúpi dovnútra. Z nudných múrov sa tak stane prehliadka nádherných a dych vyrážajúcich malieb, ktoré donúti človeka sa zamyslieť, čo v obraze vlastne vidí. A téma na zahrievaciu rozhovor je na svete! Toľko múch jednou ranou! 

Aktuálne trendy v osvetlení 

Neviete, aká svetla do obývačky vybrať? Akú nakúpiť stolnú lampu? Aktuálnym módnym hitom vo svete lámp sú lampy s kovovými prvkami. Ľahko k nim môžete dokúpiť ďalšie kovové doplnky a vytvoriť tak moderné prostredie, v ktorom sa radi posadíte ku káve a vzhliadnete svoj obľúbený seriál.