Ako byť krásna behom piatich minút?

Každá žena si každé ráno přivstává preto, aby sa stihla nalíčiť a upraviť, aby vôbec mohla vyjsť von. Lenže mnohé ženy trpia, pretože musí vstávať o viac ako hodinu skôr, aby sa stihli nachystať. To je však samozrejme zle. Radšej sa prebúdzajte vyspal a krásne, než nevyspaté a škaredé. Veď práve tým, že ste nevyspatá, trvá líčenie oveľa dlhšie. Samozrejme niekedy sa stane, že ste nevyspatí, pretože ste boli časovo vyťažení, prácu ste nestíhali či ste len zle spali. Preto vám prinášame niekoľko tipov, vďaka ktorým bude celá ranná príprava trvať len púhych päť minút. 

Zázraky sa skrývajú vo večernej starostlivosti o pleť 

Najdlhšie trvá, keď musíte zamaskovať všetky pupienky a nepekné vyrážky, ktoré sa na vašej pleti vyskytli. Aby ste teda bola krásna za päť minút, je nutné takýmto nepríjemnostiam predchádzať. Krásna pleť tkvie vo večernej starostlivosti. Svoju pleť nezabúdajte denne čistiť a odličovať. Mnohé ženy bohužiaľ zanedbávajú najmä odličovanie alebo sa neodličují dostatočne, a tak sa ráno prebúdza s nepeknými výrastky na tvári. 

Súčasťou večernej starostlivosti, ktorá sa postará o vašu krásnu ranné pleť, ktorú nebudete musieť líčiť dlhšie ako päť minút, je tiež nočný krém. Mnohé ženy si neuvedomujú, že sa ich pleť mení najmä počas noci, a práve počas noci je nutné o pleť perfektne starať. S tým pomôžu nočné krémy, ktoré vyberajte podľa toho, v akom stave sa nachádza vaša pleť. Ak je vaša pleť vysušená, používajte hydratačné krémy, ak je naopak mastná, používajte upokojujúce mastičky, vďaka ktorým sa pleť dostane do poriadku. 

Nepreháňajte to s make-upom 

Väčšina žien sa domnieva, že čím viac make-upu, tým lepšie. Lenže veľké množstvo make-upu len zaberá čas. Skrátka a dobre na seba ráno naneste jemnú vrstvu make-upu, ďalej tiež trochu púdru a líčka. To je všetko, čo potrebujete. Vďaka nočnú starostlivosť nebudete mať čo skrývať, a tak bude vaša denná skrášľovania rýchle a jednoduché.