Aké absurdné kúsky možno v džínsovom prevedení zakúpiť?

Ak spadáte do skupiny nákupných maniakov, nemusíme vám dlho hovoriť, že tohtoročnému roka opäť dominuje džínsové kúsky. Rovnako ako v uplynulých rokoch, aj tento rok sme sa dočkali hojného zastúpenie džínsoviny, čo je dobre – mnohé džínsové kúsky sú naozaj fantastické až nadčasové, stačí si len vybrať kúsok, ktorý si kúpime. Bohužiaľ s príchodom nového roka do módy vstúpili aj celkom extravagantné až absurdné modely, ktoré sú taktiež v džínsovom prevedení. Trúfnete si na ne alebo ich radšej nebudete nosiť a necháte ich v obchodoch? 

V prípade, že chcete svoj šatník ozvláštniť či spestriť o džínsové kúsky, odporúčame sa vyhnúť tým, ktoré sú naozaj absurdné a až extravagantné. Síce sa nájdu jedinci, ktorí takto výnimočné kúsky majú radi, ale drvivá väčšina z nás sa zhrozí, ako vôbec niečo také mohlo prísť do módy. 

Aby ste vedeli, aké konkrétne modely z džínsoviny možno považovať za úplne absurdné, máme pre vás krátky zoznam. 

džínsové čižmy 

Aj keď sú to čižmy pod kolená (len málokde sa stretnete aj s čižmami nad kolená), je to obrovské faux pas. Pokiaľ si džínsové čižmy nasadíte na nohu, budú sa síce za vami ľudia otáčať, ale ich myšlienky nebudú bohužiaľ pozitívne. Naopak sa budú čudovať, ako niečo také vôbec môžete nasadiť na nohu. V prípade, že ste majiteľom týchto čižiem z džínsoviny, ujasnite si, či po takej pozornosti vôbec túžite, ak nie, môžete si ich prípadne vziať maximálne na karneval. 

džínsové kabelky 

Spomínate si na drobné kabelky cez rameno, ktoré nosila nejedna z nás? Jednalo sa o džínsové kúsky, ktoré sme ani cez rameno skoro nedali. Vošla sa do nich maximálne peňaženka, a to naozaj ťažko, k tomu možno telefón a kľúče od domu. A práve tento vrchol nevkusu sa opäť dostal do módy a opäť ho nosí celá rada žien. Lenže taká, hoci miniatúrne, kabelka dokáže úplne pokaziť inak veľmi dobre vyzerajúci look. 

džínsové žabky 

Ďalším vrcholom nevkusu sú džínsové žabky, ktoré mnohokrát nie sú ani pohodlné, nieto štýlové. Obvykle sú dokonca ešte roztrhnuté po bokoch, a to je ešte horšie.