Zaparkujte na ruzyňskom letisku bez starostí so Smileparkingom

Pražské letisko v Ruzyni, teda Letisko Václava Havla, využíva každoročne obrovské množstvo cestujúcich nielen z Českej republiky, ale samozrejme aj zo zahraničia. Vzhľadom na veľkú koncentráciu ľudí však niekedy môže byť problémom samotná doprava na letisko, najmä ak sem chcete prísť vlastným autom. Aj preto mnohí ľudia uprednostňujú taxíky alebo verejnú dopravu a spoje priamo na letisko. Na druhej strane sa pripravujete o pohodlie cestovania vlastným autom podľa toho, ako vám to vyhovuje. Parkovanie vlastného auta na letisku však nemusí byť strašiakom, pretože je tu služba Smile Parking.

Ako funguje služba Smileparking?

Môžeme to preložiť ako parkovanie s úsmevom a presne to je cieľom tejto služby. Postarať sa o svojich klientov, ktorí prichádzajú na letisko vlastným autom. Táto služba vás zbaví starostí s hľadaním parkovania a obáv o vaše vozidlo, keď ste v zahraničí. Stačí, ak:

  • Rezervujte si parkovacie miesto na tento dátum.
  • Príchod na letisko

Používanie týchto služieb je veľmi jednoduché. Stačí navštíviť webovú stránku služby, kde si môžete skontrolovať voľné parkovacie miesta pre daný dátum. Zarezervujete si parkovacie miesto a dostanete pokyny. Vďaka tejto službe budete môcť zaparkovať na pražskom letisku bez ďalších starostí, pretože jednoducho prídete a o vaše vozidlo už bude postarané. Vodič služby ho opatrne odvezie na vyhradené parkovacie miesto, kde na vás počká až do vášho návratu zo zahraničia.

Bezpečnosť a ešte väčší komfort

Vaše vozidlo bude odvezené na strážené parkovisko, ktoré je nepretržite strážené fyzickou ochrankou a moderným bezpečnostným systémom. Existujú aj mechanické prekážky. Okrem toho si môžete vychutnať ešte väčší komfort vďaka parkovaniu s obsluhou, ktoré je bezplatné. Po návrate zo zahraničia vám auto opäť vyzdvihnú na letisku, takže si preň nemusíte nikam chodiť.