Traky a úpletový top. To sú dve veci, ktoré tento rok udávajú štýl

Leto sa rýchlo blíži a to znamená, že je načase si predstaviť tohtoročné letné trendy, ktoré by nemali chýbať v šatníku nikoho z nás. Ak patríte k ľuďom, ktorí milujú módu, iste vám aktuálne trendy predstavovať nemusíme. Ak sa však v móde nevyznáte, oceníte pár tipov a rád, ktoré sa módy týkajú. Poďme sa na tohtoročné módne trendy pozrieť a prezraďme si, či vôbec nejaké módne hity z minulého roka tento rok uplatníme. 

Tento rok sa opäť nesie v znamení mnohých zmien a mnohých noviniek. Ako každý rok, tak aj tento rok sme sa dočkali vynikajúcich módnych trendov, ktoré určite zožne obrovský úspech. Pozrime sa najprv na to, čo by tento rok nemalo chýbať v šatníku. 

Úpletové móda ako hit tohtoročného leta 

Tohtoročným letným hitom bude úpletová móda. Chýbať by tak v šatníku nemali nielen úpletové topy, ale aj úpletové šaty alebo krásne, takmer dych berúce šaty, ktoré sú jednoduchého strihu, na ramienka, bez vyzývavého výstrihu a samozrejme sú voľného strihu tak, aby lichotili postave a neobepínaly časti tela, ktoré nechceme , aby boli vidieť. 

Traky ako hit z vlaňajška 

Traky sú jedným z vlaňajších hitov, ktoré sa nemusíte byť vytiahnuť ani tento rok. Sú opäť v kurze, možno už v kurze zostanú na veky, pretože sú tak štýlové a obľúbené, až sa tomu nechce veriť. V súčasnej dobe si môžete kúpiť nielen klasické lacláčové džínsy, ale tiež si môžete kúpiť lacláčové šortky alebo sukne, ktoré sú pre leto vhodnejšie. A až sa budete rozhodovať medzi klasickou modrou džínsovinou alebo bielu džínsovinou, siahnite radšej po biele, pretože práve s bielou tento rok zažiarite. 

Aké trendy sa už nenosí? 

Spomenúť musíme aj také letné trendy, ktoré by sme radšej mali nechať zahrabané v šuplíku. Medzi takými trendy nájdeme napríklad krátke šaty na ramienka, ktoré skutočne nie sú vhodné. Ďalej tiež iné minisukne alebo crop topy, ktoré boli populárne len jednu sezónu a teraz už je radšej nechajte v hĺbke skrine.