Tipy na vianočné darčeky. Čo kúpiť jemu?

Aj páni môžu byť oriešok, a to najmä vo chvíli, keď sa kupujú vianočné darčeky. Mnohé ženy sú svedomité a nakupujú vianočné darčeky aj s niekoľkomesačným predstihom, čo je na jednu stranu chvályhodné – nakúpi v zľavách, navyše budú požadovanej veľkosti. Aj keď väčšina žien má už teraz nakúpené (aj keď do Vianoc zostáva viac ako mesiac), nájdu sa ženy, ktoré začínajú nakupovať až na prelome novembra a decembra. A práve pre tieto ženy máme niekoľko tipov, vďaka ktorým bude nakupovanie darčekov pre mužov hračka. 

Ako sme spomenuli, aj muži sú oriešok. Mnohé ženy nevedia, čo svojim drahým polovičkám kúpiť pod stromček. Väčšinou chodia po obchodoch celé dlhé mesiace v domnení, že niečo krásne objavia, lenže zrazu je tu Štedrý deň a ony zistí, že nemajú nič. A tak by teda bolo lepšie, keby mali aspoň nejakú predstavu o tom, po čom muži túžia. 

1) Hry 

Čím ďalej viac pribúda tých, ktorí hrajú hry. Xboxu a playstation sa predávajú neustále, muži milujú sadnúť si s priateľmi a hrať futbal alebo hokej aspoň virtuálne pri fľaši piva. Ak teda chcete svoju drahú polovičku potešiť, kúpte mu hru na hernej konzole, po ktorej už dlho túži. V každom mužovi sa skrýva dieťa, ktoré chce raz za čas von. 

2) Ponožky 

Ako sa hovorí – bez ponožiek by neboli Vianoce. Ak muž nedostane ponožky pod stromček, je veľmi sklamaný. Preto minimálne jedny ponožky pod stromček schovajte. Dnes nájdete nielen moderné farebné ponožky, ale aj vtipné seriálovej či filmovej. Je len na vás, pre aké sa rozhodnete. Myslite ale na to, že netradičné sú v móde. 

3) Knihy 

Aj muži čítajú! Ak sa vaša drahá polovička radí k vášnivým čitateľom, máte o darček postarané. Len teda zistite dopredu, aký žáner muža zaujíma. Žánrov je predsa veľa a iste nechcete, aby kniha následne ležala na nočnom stolíku a nikdy nebola prečítaná, keďže ste sa netrafili do vkusu.