Tri looky, kedy hlavnú úlohu hrá košele

Chcete oslniť svojho partnera alebo partnerku a neviete, čo na seba? Váš šatník rupe v pántoch, ale stále si hovoríte, že nemáte nič na seba? Nemusíte si hneď kupovať nové kúsky, len stačí vedieť, čo sa dnes nosí a čo stojí za to, aby ste si na seba vzali. Mnohé kúsky sú naozaj skvelé v tom, že sa dajú rôzne kombinovať – napríklad košeľa je možné nosiť na niekoľko rôznych spôsobov. Pozrime sa na tri looky, v ktorých hrajú hlavnú úlohu práve košele. 

Košele sú neoddeliteľnou súčasťou každého dámskeho a pánskeho šatníka. Sú naozaj skvelé v tom, že je možné si ich vziať na akékoľvek udalosti – či už sa jedná o spoločenskú udalosť, rande alebo len o posedenie s priateľmi. Košele sú skrátka naozaj skvelé, je možné ich kombinovať na sto rôznych spôsobov. Väčšina ľudí je nosí klasicky zapnuté, iní pod nimi nosia neutrálne sfarbené tričko a ďalší ľudia nosia košele zaviazané okolo pása. Ako ich budete nosiť vy? 

Look č. 1 

Kovbojský štýl je opäť v kurze. Prečo to teda nevyužiť? Úzke nohavice do pása má doma takmer každá žena, preto je na seba oblečte. K tomu zvoľte kozačky až nad kolená, krásnu džínsovú košeľu, ktorú je možné zapnúť až takmer ku krku, cez ktorú prehodíte jemnú vestu, ktorá môže byť ozdobená strapcami. K tomu zvoľte väčšiu kabelku cez rameno, klobúk a štýlový opasok. 

Look č. 2 

Košele sa začala nosiť tiež uviazaná okolo pása. Najlepšie vyzerá v kombinácii s jednofarebným nátelníkom a dierovanými nohavice, ktoré doplnia klasické tenisky a batôžtek. Na hlavu je možné nasadiť šiltovku, ktorá podčiarkne ležérny štýl. 

Look č. 3 

Niet nad klasickú eleganciu. Ak idete práve na pohovor alebo do spoločnosti, ideálnou kombináciou sú úzke nohavice do pásu, ktoré sú cigaretového strihu, doplnené o vypasované košeľu, ktorú si zapnete až ku krku. Jedná sa o nádhernú a nestarnúcej kombinácii, ktorú môže oživiť napríklad vypasované vzorovaná košele alebo vypasované košele s mašličkou okolo krku. 

K tomu sa spravidla dávajú lodičky, ktoré ženské nohy opticky predĺžia, a nesmieme zabudnúť na jemné písané do rúk.