Štyri veci, ktoré by nemali chýbať na žiadnej detskej oslave narodenín

Detské oslavy by mali byť rozhodne nezabudnuteľné. Deti si pamätajú, ale len veci, ktoré sa im naozaj páčili, pri ktorých boli naozaj šťastné. Je preto dôležité im dopriať krásnu detskú oslavu s kamarátmi, ktorú si užijú a ktorú budú mať v spomienkach neustále. Lenže ako by takáto vysnívaná oslava narodenín mala vyzerať? Mnohí ľudia sa veľmi často nechávajú inšpirovať americkými filmy, kde sa stále koná hromada zaujímavých narodeninových osláv, ale stojí o to slovenské deti? Čo českej deti ocenia, čo by na ich oslave nemalo chýbať? 

1) Výzdoba je základ 

Výzdoba je naozaj základ, o tom niet pochýb. Okrem rôznych farebných fáborek by rodičia mali investovať do balónikov, a to konkrétne do balónikov plných hélia. Nič nie je viac smiešne ako zaujímavo sfarbené hlasy, vďaka ktorým sa budú deti cítiť ako z iného sveta. 

V prípade, že na narodeninovú oslavu svojho dieťaťa skutočne prinesiete héliové balóniky, odporúčame priebeh oslavy natáčať, nech majú deti vtipné spomienky. 

2) Tortu so sviečkou šťastie 

Bez torte nie je oslava oslavou – najmä detské oslavy sa bez torty nezaobídu. Najlepšie navyše bude, keď dieťaťu kúpite tortu v podobe obľúbenej animovanej postavičky. Takých tort sa dnes pečie všade veľa, stačí si len vybrať cukrára, ktorý splní vaše očakávania. 

Nezabudnite na tortu dať sviečku, pri ktorej sfoukávání sa má niečo priať. Populárne sú však tiež fontány, ktoré sa ale bohužiaľ nesfoukávám. 

3) Skákací hrad 

Ak má dieťa narodeniny v teplých ročných obdobiach a ak oslavuje svoje narodeniny na záhrade, urobíte najlepšie, ak si prenajmete na popoludnie drobný skákací hrad. Deti si takú vec zapamätajú, veď skákacie hrady sú stred ich vesmíru. 

Pri hľadaní vhodného skákacieho hradu nesiahne po prvom, ktorý nájdete. Určite ide vždy nájsť lacnejší variant.