Tipy na lacné nástenné dekorácie

Nástenné dekorácie dokážu pozdvihnúť dizajn priestoru. Sú jasne vyslaným signálom až do vesmíru: Tu býva niekto, komu na vzhľade vlastného príbytku skutočne záleží. Máme TOP tipy pre nástenné dekorácie, za ktoré nedáte ranec.

Rámčeky na obrazy

Prečo sa nepohrať s dizajnom celého priestoru? Čo by ste povedali rámečkům.Do na obrazy, ktoré pomocou farby v spreji natónuje práve na tú farbu, ktorá sa k vám hodí najlepšie. A čo do rámčeka umiestniť? No predsa nič. O to ide. Voľte rámčeky rôznych veľkostí. Môžete ich tiež na stenu upevniť v rôznych uhloch.

Maxi hodiny

Maxi hodiny sa hodí najmä do obývacej izby. Je libo hodiny, kde budú jednotlivé číslice predstavovať treba motýle? Zvoľte si hodiny, ktoré zaberú celú stenu. Máte tak spojené príjemné s užitočným a vždy budete vedieť, koľko je práve hodín.

Obrie lapač snov

Túto krásu si na zákazku necháte vyrobiť v každom blízkom ethno alebo Ezo obchode, kde vám radi ponúknu tiež vhodné farebné varianty. Veľký lapač snov je krásna dekorácia do spálne, obývačky aj detskej izby. Skutočne maxi kus cez celú stenu pre svoj rozmer podľa indiánskej tradície zaistí sladké sny zrejme nielen vám, ale aj vašim susedom.

Vlastné umelecké dielo

Skutočne si stále myslíte, že maľovať neviete? A čo by ste povedali tomu si počas jedného večera preštudovať obľúbený kanál pre videá a nájsť tam inšpiráciu v podobe „easy DIY art“ projektov. Zistíte, že talent rozhodne mať nemusíte, postačí vám nadšenie a správna maliarska technika. Dáte si na stenu plátno s vlastnoručne vyrobeným obrazom, alebo sa pustíte napríklad do vypletanie obrazov z klincov pomocou nite?

Už viete, čo sa bude vynímať na vašej stene? Nenechajte sa zahanbiť a zaobstarajte svojmu domovu jedinečný kúsok. Čo láka práve vás? My ešte pridávame jeden tip pre tých, ktorí budú za krátku dobu maľovať – ​​dovoľte pre raz svojim deťom, aby sa pomocou vhodnej techniky na stenách vyjadrili ony. Nezabudnite na fotodokumentáciu.