Stravovacie návyky, ktoré vedú k užšiemu pásu

Čo všetko je potrebné k tomu, aby sme schudli? Je dôležité, aby sme sa dostatočne hýbali, aby sme zlepšili svoj jedálniček, aby sme nezabudli na to, že pitný režim a spánok je veľmi dôležitý. Aj keď však budeme dodržiavať všetko vyššie vypísané, pravdou je, že niektoré partie tela sa nám budú chudnúť krapet horšie ako ostatné. Najťažšie je podľa mnohých schudnúť pas. V páse sa nám bohužiaľ uschovávajú tuky, ktoré potom tvoria nepeknú pneumatiku. S tým našťastie dá niečo robiť, stačí si osvojiť určité stravovacie návyky.

S pneumatikou okolo pása nikto nechce chodiť na kúpalisko, a tak sa oplatí vedieť, ako sa jej zbaviť. Ide to pomocou jednoduchých stravovacích návykov, ktoré by si mal osvojiť naozaj každý, kto chce schudnúť nechcené centimetre v páse. Prezraďme si niekoľko takých návykov, ktoré nás napokon dovedú k naozaj krásne postave.

Pozor na oleje, ktoré používate

Tuky nie sú úplne zlé, predsa len obsahujú telu potrebné látky, ktoré pomáhajú vstrebávať napríklad vitamíny. Je však pravdou, že by sme k tukom mali pristupovať opatrne a s rezervou. Ak sú tuky v určitých prípadoch nevyhnutné, vyberme si radšej také, ktoré sú zdraviu prospešnejšie a pre zdravie lepší. Máme na mysli napríklad kokosový alebo repkový olej, lenže ktorý z nich preferovať? Vždy je rozhodujúce zloženie. Odborníci sa však zhodujú na tom, že kokosové oleje obsahujú zdravšiu variantu živočíšnych tukov.

Sacharidy nie sú zlé, len je dodávajte z celozrnných výrobkov

Mnohí ľudia sa pri chudnutí pneumatiky v páse vyhýbajú sacharidom. Lenže pravdou je, že sacharidov sa nemusíme priamo obávať. Aj je telo potrebuje, síce v menšej miere, ale potrebuje ich. Ak sa k celozrnným výrobkom uchýlite, odporúčame ich dodávať z celozrnných výrobkov.

Orechy proti pneumatike v páse

Síce orechy obsahujú tuky, ale tie zdravé, a tak sa ich nebojte. Samozrejme je taktiež konzumujte v rozumnom množstve, len vďaka tomu sa zbavíte nevhodných tukových zásob. Vďaka orechom navyše bude lepšie fungovať váš metabolizmus.