So Zuzkou Light docieľte úchvatné postavy

So začiatkom jari sa spája tiež posledný termín, v ktorom je dobré začať chudnúť do plaviek. Vianočný lenivosť by už mala byť dávno preč, preto sa konečne dostatočne motivujte a zatočte s prebytočnými kilami, ktoré ste nabrali cez Vianoce. Letné horúce mesiace sú tu totiž soby dup, preto je načase zažiť žiť zdravým životným štýlom. 

S dobrým životným štýlom sa spája predovšetkým zdravá, pestrá, kvalitná, vyvážená a najmä pravidelná strava. Do svojho jedálnička určite zamiešajte potraviny bohaté na bielkoviny, vlákninu a iné telu prospešné látky. Nezabúdajte ani na dostatočné množstvo vitamínov, bez ktorých by vaša imunita stroskotala rýchlosťou blesku. K dobrému stravovanie sa neodmysliteľne spája aj pitný režim. Určite naň nezabúdajte, pretože len tak môžete docieliť úspechu. A samozrejme do tretice všetko dobré – pravidelný pohyb je základným bodom. 

Najviac sa schudne pomocou plávanie alebo kolektívnych športov, ako je napríklad tenis, squash alebo bedminton. Zvýšite svoju telesnú kondíciu a rozohrejete celé telo počas niekoľkých málo minút. To znamená, že začnete spaľovať rýchlejšie ako za obvyklých dvadsať minút. Navyše precvičíte každú partiu vášho tela. 

Ak si však nemôžete vo svojom čase nájsť priestor na hodinová cvičenie, urobte si chvíľku aspoň na Zuzku Light. Ide o americkú trénerku pôvodom z Českej republiky, ktorá sa preslávila najmä svojim krátkym, ale za to intenzívnym cvičením. Spoločne s jej cviky a dodržiavaním ďalších dvoch pravidiel dosiahnete výsledky vo veľmi krátkom čase. Konečne teda budete spokojní so svojím telom a v plavkách budete doslova žiariť. 

Zuzka dominuje nielen svojimi videami na rôznych internetových portáloch (najmä na youtube.com), ale tiež vydáva svoju prvú knihu. V nej nájdete nielen tie najlepšie a najefektívnejšie cviky, ale tiež vám pomôže nahodiť sa do toho správneho životného štýlu. Poradí vám, aké jedlá sú tá najlepšia a ako sa správne stravovať. Mimo cvikov v knihe nájdete jej najlepšie recepty, a to nielen na hlavné jedlá, ale aj na najrôznejšie smoothie nápoje.