Tri doplnky, ktoré by nemali chýbať v obývačke

Obývacia izba je súčasť domu, ktorá je najviac obývaná. Vítate v nej hostí, svoje návštevy, ktoré sa kochajú tým, ako máte obývaciu izbu zariadenú. Ak patríte k ľuďom, ktorí si svoju obývaciu izbu ešte len zariaďujú, určite oceníte vedieť, ako svoju obývaciu izbu zariadiť. Ak totiž nemáte čas na prečítanie časopisov o bývaní, radi sa necháte inšpirovať tým, čo vám prinášame. Konkrétne vám prinášame tri tipy na doplnky, ktoré by nemali chýbať v žiadnej obývačke.

Obývacia izba je miesto, kde trávite radi svoj čas, kde relaxujete a kde sa snažíte oddychovať. Mali by ste sa v ňom cítiť príjemne a dobre, predsa len niekde, kde sa dobre necítite, nebudete tráviť svoj voľný čas alebo áno?

Zariaďte si preto svoju obývaciu izbu tak, aby spĺňala vaše všetky nároky. Vďaka trom doplnkom sa v ňom budete cítiť tak, ako máte, teda príjemne a dobre.

1) Viacdielne obrazy patria nad každý gauč

Väčšinou sa nad gaučom nachádza voľný priestor, ktorý treba zaplniť. Odporúčame siahnuť po viacdielnych obrazoch, ktoré je možné zakúpiť v mnohých zaujímavých prevedeniach. Okrem obrazov krajiny sa do obývacích izieb hodia aj obrazy miest či zvierat, ale siahnuť môžete aj po abstraktných obrazoch, ktoré zvýraznia každý neutrálne a nudne zariadený interiér.

2) Dostatok izbových kvetov

Obývacie izby sú miestnosti, ktoré je nutné spríjemniť a zútulniť. O to sa postarajú izbové rastliny, ktoré je možné zakúpiť v mnohých zaujímavých podobách. Dnes sú moderné predovšetkým vždyzelené rastliny, ktoré nie sú nijako náročné a ktoré potrebujú iba pravidelnú zálievku a dobre vetrané umiestnenie.

3) Knižnicu

Aj keď sa to môže zdať ako zbytočný doplnok, nie je to pravda. Knižnica, hoci malinkatá, by mala byť súčasťou každej obývačky. Práve knižnice totiž ukazujú, že sa nielen pozeráte na televíziu, ale že tiež dostatočne čítate a vzdelávate sa inak ako len pomocou televízie, v ktorej môžu byť informácie zavádzajúce.

Pridaj komentár