Sedem doplnkov, ktoré do domu patria, ale na ktoré sa zabúda

Aby bola domácnosť dokonalá, treba kúpiť rad doplnkov. Práve doplnky robia domov domovom, preto na ne, prosím, nezabúdajte. Ľudia zabúdajú na celkom sedem doplnkov do domácnosti, ktoré sú nielen pekné, ale aj praktické. Aké sú to?

1) Nástenné hodiny

Máloktorý človek má vo svojej domácnosti nástenné hodiny. Je to škoda, pretože v dnešnej dobe tento kúsok kúpite skutočne v mnohých krásnych a moderných podobách. Navyše hodiny do kuchyne patria alebo nie? Síce žijeme v modernej dobe, kedy sa skôr riadime naším telefónom než nástennými hodinami, avšak telefón do kuchyne nosiť vždy nemusíme.

2) Budík

Do každej spálne patrí budík. Nemusí vás priamo budiť, aj keď na tento účel slúži, ale môžete ho mať len ako pekný doplnok, ktorý je teraz v móde. Aj naďalej sa môžete budiť pomocou mobilného telefónu.

3) Deky

V každej obývacej izbe by mala byť deka, ktorou sa zakryjete, pokiaľ vám bude pri filme zima. Dnes deky kúpite v mnohých krásnych prevedeniach, preto ich nemusíte ani schovávať. Vytvorí vám vkusný doplnok, ktorý obývačku iba rozžiari.

4) Prestieranie

Na každom jedálenskom stole by malo byť prestieranie, ktoré bráni tomu, aby ste kvapli na obrus. Samozrejme obrusy už nie sú práve in, avšak prestieranie áno. Kúpte si preto také prestieranie, ktoré vám bude farebne ladiť k ostatnému vybaveniu.

5) Rámčeky

Oživte svoje steny pomocou rámčekov. Dnes ich kúpite v mnohých krásnych farbách a prevedeniach, bol by hriech ich nechať v obchode.

6) Kalendár

Aj keď zisťujeme, aký je deň pomocou mobilného telefónu, kalendár sa vždy hodí. A to hlavne na to, aby ste si doň zapisovali recepty, ktoré ste uvarili na obed.

7) Nočná lampička

Na každom nočnom stolíku by mala mať svoje miesto nočná lampička. Je to z toho dôvodu, aby ste si mohli čítať pred spaním. Nočné lampičky môžu stáť nielen na nočnom stolíku, ale môžete si ich privŕtať aj na stenu.

Pridaj komentár