Pozývate ju prvýkrát k sebe domov? Prečítajte si, ako zažiariť

Schyľuje sa k významnej udalosti, nehovoriac ak medzníku vo vašom partnerskom vzťahu. Vaša nová priateľka prijala pozvanie k vám domov a je nadmieru jasné, že očakáva jedinečný večer. Ak chce ho absolvovať s gráciou sebe vlastnou a minimalizovať riziko trapasov všetkého druhu, riaďte sa nasledujúcimi tipy. 

Upracte si, a to poriadne 

Bez ohľadu na to, aké je práve ročné obdobie, vykonajte jarné upratovanie. Maľovať síce nemusíte (ak o to vaše murivo vyslovene neprosí), ale buďte oveľa dôslednejší ako pri bežnom upratovaní. Alebo snáď chcete, aby na vás zmenila názor a začala si myslieť, že ste tak trochu … prasa? 

Gýč von, umenie sem 

Pravá láska sa vyznačuje toleranciou a akceptovaním druhej osoby takej, aká skutočne je … Ale to neznamená, že by ste svoj byt nemali vyšperkovať niekoľkými štýlovými kúskami. Pre istotu sa zbavte losí hlavy, ktorá vám visí na stene vedľa televízie, a kúpte si namiesto nej pekný obraz. Iste viete, kam tým mierime. 

Zahrajte si na Pohlreicha 

Láska prechádza žalúdkom. Navyše platí, že muža za platňou vnímajú ženy ako veľmi príťažlivé. Pre vás to znamená jediné – prichystajte jej večeru, ktorá uspokojí jej chuťové poháriky. Čo na tom, že bežne nevaríte, pustite si na YouTube podrobný postup a pustite sa do toho. Nie je čoho sa báť! 

Nepodceňujte význam spodnej bielizne 

A teraz to najdôležitejšie. Akonáhle dôjde na intímnosti, nesmiete svoju milovanú odradiť nevhodne zvolenými spodky. Rovno zabudnite na sortiment „made in tržnice“ a kúpte si pre túto špeciálnu príležitosť niečo extra. Či siahnete po exkluzívnejší svetovej značke a zvolíte pánske spodné prádlo Tommy Hilfiger, CK či Diesel, alebo ju oslníte precízne českú výrobou (napr. Obľúbené trenírky Styx), je na vás. Podstatné je, aby ste sa pred ňou prezentovali v niečom inom ako vo vyťahaných spodkoch, na ktorých ide vidieť, že toho majú veľa za sebou.