Popularita digitálnych technológií rastie. Ľudia majú záujem o vlastné aplikácie aj o digitálne dosky

Ak sa niekoho spýtate na to, aký má názor na digitálne technológie a podobné vymoženosti, pravdepodobne už nebudete počuť len sprosté slová a názory toho typu, že sú technológie zbytočné a že sú nám k ničomu. Ľudia totiž zmenili svoj postoj k moderným technológiám, naučili sa ich dokonca využívať a nadmieru si ich pochvaľujú. To napokon dokazuje nedávny prieskum, ktorý sa touto tematikou zaoberal. Podľa prieskumu rastie záujem hlavne o vlastné aplikácie, ale tiež rastie záujem o digitálnu úradné dosky, do ktorých investujú hlavne obce a mestá.

Mať svoju vlastnú mobilnú aplikáciu, to je dnes sen nejedného lídra firmy. Kto by to bol ale povedal, že po vlastnej mobilnej aplikácii na mieru zatúži tiež obce a mestá, ktoré budú chcieť touto formou informovať občanov o aktuálnom dianí. Mestá tiež zatúžila po vlastných digitálnych úradných doskách, ktoré plne nahradia klasické úradné dosky, ktoré neposkytujú dostatok priestoru na sprostredkovanie informácií.

Obce a mestá však nie sú jedinými, kto konkrétne po mobilných aplikáciách prahne. Konečne sa pochopilo to, že mobilné aplikácie nie sú nič drahého a že sú rovnako dôležité ako reprezentatívny webová stránka firmy.

Webová stránka už nestačí

Či už ste majiteľom veľkého podniku vyrábajúceho topánky alebo sa staráte o chod múzea alebo festivalu, musíte si uvedomiť, že reprezentatívny webová stránka už nestačí. Doba sa neustále posúva, ide dopredu sedemmíľovými krokmi a aj vy musíte s dobou držať krok, inak vás konkurencie zomelie a pošliape. Doporučujeme preto investovať do mobilné aplikácie, ktorá vám prinesie veľa možností.

Mobilnú aplikáciu budú využívať nielen ľudia spadajúci do mladej generácie, ale aj ľudia starší, ktorí zisťujú, že mobilné aplikácie nie sú vôbec na škodu.

Vieme, koho požiadať o pomoc

Ak ste sa rozhodli do mobilných aplikácií investovať, odporúčame obrátiť sa na odborníkov z APPKEE, ktorí sa zameriavajú na tvorbu a vývoj mobilných aplikácií na mieru pre operačné systémy Android a iOS.