Patríte medzi vodné živly? Navštívte celoročne prístupný aquapark Bešeňová

Hovorí sa, že hlavne ľudia, ktorí sa narodili vo vodných znameniach, milujú vodu. Medzi nami sa však nájde viacero ľudí, ktorí sú doslova vodnými živlami či milovníkov vody. Patríte medzi nich? Ak áno, ponúka sa otázka, či ste už navštívili termálne kúpalisko Bešeňová? Krásny celoročne prístupný moderný areál je plný vonkajších aj krytých bazénov, vyblázniť sa môžete na tunajších tobogánoch, tobogánovej veži, v bazénoch s protiprúdom či na iných atrakciách. Aj tí, ktorí túžia po odpočinku, si tu prídu na svoje.

Či už chcete zažiť adrenalín alebo si chcete odpočinúť, termály v Bešeňovej sú tým pravým miestom, kde sa vám dostane oboch. Krásny aquapark Bešeňová má v ponuke pestrej doplnkové aj stravovacie služby, láka na termálne pramene, ktoré majú blahodarné účinky na ľudský organizmus. Konkrétne uľavujú od urologických alebo ženských problémov, majú však aj kozmetické účinky.

Voda v tunajších bazénoch má teplotu pohybujúce sa od dvadsiatich siedmich stupňov do štyridsiatich stupňov Celzia, udržujú sa po celý rok.

Čo vás v Bešeňovej čaká?

Ako už bolo viackrát spomenuté, na svoje si príde ako milovník adrenalínu, tak vodný živel či ten, kto túži po chvíľke pokoja a odpočinku. Vo vonkajšom areáli na vás čaká plavecký bazén, tri relaxačné bazény, dokonca detský bazén so šmykľavkami pre malé ratolesti. Vo vnútornom areáli nájdete bazén s množstvom atrakcií, plavecký bazén s tobogánom, aj detský bazén, vodný hríb či vodného ježka.

Vnútri obrovského thermal parku v Bešeňovej nájdete aj vitálny svet, kde sa zameriavajú na posilnenie imunitného systému, zbavujú tu stresu, prináša pokoj do duše s pomocou víriviek, kúpeľov alebo masážou. Okrem vitálneho sveta sa v aquaparku nachádza aj relax centrum, kde si môžete zájsť na manikúru, pedikúru, na rašelinové zábaly či na svetelnej terapie.

Zháňate ubytovanie?

Z tohto raja na zemi sa len ťažko odchádza späť domov. Nikto však nehovorí, že musíte odísť hneď v ten deň, čo prídete. Obráťte sa na cestovná kancelária DCK Rekrea Ostrava, ktorá vám s výberom vhodného ubytovania pomôže.