Nudíte sa po večeroch? Prinášame tipy na skvelé seriály

Chladné večery len nabádajú človeka k tomu, aby trávil večery doma pri televízii, prípadne pri počítači. Lenže nie každý vie, čo sledovať. Filmov sú síce doslova mraky, ale väčšinu z nich poznáme naspamäť. V prípade, že neviete, čo sledovať počas chladných zimných večerov, máme pre vás pár tipov, a síce tipy na seriály, ktoré nikdy neomrzí, u ktorých sa zakaždým zasmejete a ktoré vám zdvihnú náladu. Navyše možno jednotlivé diely sledovať stále dookola, pretože naozaj nezostarnú. 

Ak ste teda fanúšikom komediálnych či podobných seriálov, máme pre vás pár tipov. Ostatne nebudú to tipy len na komediálny seriály, ktoré sú ostatne nestarnúci, ale prinášame aj tip na výnimočný seriál, ktorý vám nedá v noci spať a ktorý budete musieť sledovať až do jeho úplného konca. 

priatelia 

Nestarnúci seriál Priatelia je klasika, ktorá sa podieľa na obrovskom množstve sledujúcich. Ak nejaká televízna stanica do svojho programu zakomponuje práve priateľov, má istotu, že sledovanosť naozaj nebude mizivá. Veď kto by nemiloval skvele sa obliekajúcu Rachel, milujúceho Rossa, poriadkumilovný a neustále uklízející Monicu, vtipkára Chanldera, falošne spievajúca Phoebe a neustále flirtujúceho Joeyho! 

Teória veľkého tresku 

Teória veľkého tresku je seriál, ktorý búra hranice v seriálovom svete. Herci sú dnes za jednu epizódu platení doslova zlatom, je až neuveriteľné, aké sumy môžu dostať za natočenie jedného dvadsaťminútového snímky. Svoje platy si však zaslúžili, Teória veľkého tresku je jeden z najviac obľúbených seriálov za posledné roky, darí sa mu a hercom sa tým pádom darí tiež. 

pustatina 

Aby sme ale nezostali len pri komediálnych seriálov, zamerajme sa tiež na českú tvorbu, v tomto prípade českú dramatickú a veľmi napínavú tvorbu v podobe seriálu Pustina. Ide o seriál, ktorý vám nedá v noci spať a u ktorého si budete musieť púšťať jeden diel za druhým, tak dobrý seriál to je. Už ste ho videli?