Neviete, čo na seba? Inšpirujte sa Horúčka sobotňajšej noci

Milujete film Horúčka sobotňajšej noci? Potom sa nechajte inšpirovať štýlom obliekania, pretože presne taký štýl sa aktuálne vrátil do módy. Vrátili sa nielen zvonové nohavice, ktorým sa dodnes prezýva „zvonáče“, ale tiež sa vracia vo veľkom farebnosť a samozrejme mnoho iných kúskov. Ak teda pôjdete nakupovať a nebudete sa môcť rozhodnúť, dajte prednosť retro kúskom, pretože tie tento rok budú udávať štýl.
Iste si spomínate na legendárny snímku na čele s Johnom Travoltom – Horúčka sobotňajšej noci. Dodnes sa konajú mnohé podujatia a udalosti na túto tému, kedy sa ľudia oblečú do retro kúskov, s ktorými ostatným vyrazí dych.
Keď ráno nebudete vedieť, čo si obliecť, nemusíte si pospevovať staré známe melódie, ktoré sú na pomedzí rocku, popu a disko, ale stačí si spomenúť na niektoré outfity, pretože práve nimi sa môžete inšpirovať.

Zvonové nohavice opäť v kurze

Zvonové nohavice už dlhší čas chcú preniknúť znovu do sveta módy, ale zatiaľ sa im to bohužiaľ / vďakabohu nedarí. Tento rok však prišiel ich čas. Obchody vezmú doslova útokom, len máloktorý človek odolá. Nemusíte si kúpiť takzvané „zvonáče“ len v klasickej džínsové variante, ale môžete siahnuť aj o ľahkých nohaviciach, ktoré sa rozširujú od kolien nadol.

Kostýmy idú

Spomínate si, ako vo filme hrali svoju vlastnú úlohu kostýmy? Určite ste zaregistrovali, že sa práve kostýmy stali nadmieru populárne. Ženy si obľúbili najmä šedej kárované kostýmy, páni dávajú prednosť tmavším farbám. Tento rok sa nemusíte báť ani legendárnych bielych či podobne farebných kostýmov. Rozhodne to nebude krok vedľa. Okrem retro kúskov hrá vo svete módy veľkú úlohu extravagancie.

Farby všade, kam sa pozriete

A samozrejme s retro módou prichádza na scénu farbičky. Je načase odstrániť nevýrazné kúsky z šatníku, radšej siahnite po červenej, žltej či modrej farbe alebo rovno po ich kombinácii. Tento rok platí, že čím viac farieb na sebe budete mať, tým ste štýlovejšie!