Kvalitne vyriešené BOZP za nízku cenu. To je firma Extéria

Nie každý podnikateľ má dostatok času na to, aby riešil bezpečnosť práce na pracovisku alebo požiarnu ochranu. Predsa len BOZP obnáša nielen spracovanie potrebnej dokumentácie, ale aj pravidelné školenia, na ktorá môže vyťažený podnikateľ zabúdať. Je preto dobré si povolať firmu, ktorá sa BOZP a PO vo firme ujme. 

Firmy, ktoré sa zaoberajú či zameriavajú na bezpečnosť práce a požiarnu ochranu, môžu podnikateľovi ušetriť skutočne hromadu práce. Podnikateľ sa navyše nemusia báť, že pri neohlásenej kontrole neuspeje. Ak sa nechá zastupovať firmou, ktorá má kladné recenzie a referencie, môže si byť istý, že kontrolu zvládne so stopercentnou úspešnosťou. 

Bezpečnosť práce a požiarnu ochranu treba mať vyriešené, keďže ide o zákonné povinnosti ktoré kontrola vždy kontroluje prednostne. V prípade nevyriešené BOZP a PO čakajú podnikateľov vysoké pokuty, ktoré sa môžu dostať až do výšky niekoľko sto tisíc korún. Je preto lepšie investovať do firmy, ktorá sa o BOZP a PO postará. Odpadne jedna starosť, ktorej nevyriešeniu by stálo naozaj veľa. 

Vyriešte BOZP kvalitne a za nízku cenu 

Podnikatelia pri výbere firmy, ktorá by ich zastupovala v oblasti BOZP a PO, dbajú na ponúkanú cenu za služby. Síce chcú mať vyriešené BOZP a PO, avšak to neznamená, že chcú, aby ich najatie firmy zruinovalo. 

Mnohí podnikatelia to však počas pátrania vzdajú a zafixujú si v hlave myšlienku, že nie je možné zohnať firmu s kladnými referenciami s pozitívnymi skúsenosťami, s nízkou cenou a kvalitnými službami. Lenže opak je pravdou. 

Zverte sa do rúk firmy Extéria 

Jedna taká firma existuje a volá sa Extéria. Pôsobí na trhu už dlhých sedem rokov a za tú dobu si získala na svoju stranu tisícky spokojných klientov. V súčasnej dobe pôsobí aj na slovenskom trhu, kde pôsobí už dva roky a tí tu sa pýši úspechom. 

Čo sa týka samotných služieb, kladne hodnotená je predovšetkým telefonická podpora, ďalej nízka cena za kvalitné služby a tiež možnosť navštíviť akúkoľvek pobočku v prípade problému, teda nielen tú, kde ste si zriadili zmluvu.