Kabáty na štýl župane a topánky s geometrickým podpätkom. Aj to sú tohtoročné zimné trendy

Vonku už začína ísť do tuhého, čo znamená, že je potrebné vytiahnuť typické zimné oblečenie. Lenže mnohé ženy nemajú ešte žiadny kúsok, ktorý by sa do zimného oblečenia radil. Je teda nutné zavítať na nákup, určite neprídete s prázdnou. Obchody sa totiž začali plniť fantastickými kúsky, ktoré oslní nejednu ženu. Medzi najobľúbenejšie kúsky sa tento rok radí kabáty na štýl župane alebo zaujímavé topánky s geometrickými podpätkami. 

Ak patríte k ľuďom, ktorí nakupovanie strávia tak, že chodí od regálu k regálu, prinášame vám tipy, nad akými kúsky sa v regáloch pozastaviť. Nemôžete si predsa nechať ujsť kúsky, ktorými tento rok oslníte. 

Kabáty na štýl župane tento rok prekvapili 

Ako sme spomenuli, medzi hlavnými tohtoročnými zimnými trendmi nájdeme kabáty na štýl župane. Jedná sa o fantastický kúsok, ktorý sa veľmi podobá předloňskému trendu v podobe kabátov s klopy. Klopy sú však v tomto prípade ďaleko, ďaleko menšie, zaväzovanie v páse ale zostalo. 

Keďže je možné kabát získať v mnohých, v mnohých zaujímavých vzorovaných prevedeniach, mnohým skutočne nové kabáty pripadajú ako župany. Teplo a príjemne je v nich rovnako, nie je teda dôvod, prečo do nich neinvestovať. 

Topánky s geometrickým podpätkom žne samú chválu 

Aj keď to niekomu môže prísť bizarné a extravagantné, topánky s geometrickým podpätkom sú skrátka ďalší hit tohtoročnej zimy. Nájdeme nielen čižmy s geometrickým podpätkom, ale aj členkové topánky, ktoré majú neraz príliš tenký opätok vypĺňajúci sa do hrubého tvaru, iné topánky majú podpätok ako presýpacie hodiny. 

Ak však zostávate verní klasickým podpätkom v klasickom tvare, najlepšie urobíte, ak siahnete po členkových topánkach, ktoré sa krásne tvarujú podľa nohy. Nikde neodstávajú, sú veľmi príjemné a pružné. Po takýchto topánkach ženy túžili, teraz je nájdu v každom krámu s obuvou väčšinou v neutrálnych farbách.