Diagnostikujeme človeka podľa farby očí

Máloktorý človek si uvedomuje, že o ňom oči môžu povedať naozaj veľa. Oči sú bránou do duše, ale tiež sú to presne oči, ktoré prezradia, ako sme na tom po zdravotnej stránke. Mnohí lekári dokonca diagnostikujú choroby len skrze oči. Len sa pozrú do oka a na základe farby očí, očného bielka, škvŕn, fliačkov alebo žiliek spoznajú, čo sa s nami deje. Takto možno diagnostikovať treba ťažkosti so žalúdkom či tráviacou sústavou ako takú alebo je možné týmto spôsobom prísť na cukrovku a na podobné choroby. Neveríte?

Potom by ste mali zájsť na vyšetrenie zvanej Irisdiagnostika, kde len posvieti do očí a už vedia, čo s vami je. Práve odborníci špecializujúci sa na spomínanú diagnostiku sú presvedčení o tom, že každá inštitúcia má v očiach svoje zastúpenie, podľa čoho spoznajú, ako na tom v skutočnosti sme po zdravotnej stránke.

Vďaka nám však nemusíte chodiť na vyšetrenie, diagnostikujeme vás len podľa vašej farby očí.

modré oči

Ľudia majúci modré oči bývajú bohužiaľ náchylnejší na ochorenia dýchacích ciest. Majú tiež veľmi blízko k poruchám premeny kyseliny močovej, bohužiaľ sú náchylní aj k reumatizmu. Väčšinu modrookých ľudí trápi tiež alergie. Ak ste majiteľom modrých očí, mali by ste pravidelne kontrolovať svoje srdce a obličky, pretože práve tieto dva orgány môžu byť náchylnejší k chorobám alebo chorobám.

Zmiešaná farba očí

Ak nie je možné presne určiť, akú máte farbu očí, potom máte pravdepodobne zmiešanú farbu očí. Ak ste majiteľom takých očí, pravdepodobne máte často kožné choroby a trpíte reumatizmom. Môžete byť však náchylnejší aj ku katarom slizníc alebo môžete mať sklony k podobným zdravotným ťažkostiam, aké sužujú modrookej ľudí.

Hnedá farba očí

Ste majiteľom krásnych hnedých očí? Aj z vašej farby očí možno všeličo vydedukovať. Napríklad ste pravdepodobne náchylnejší k tvorbe žalúdočných vredov, možno vás často trápia vznik žlčových kameňov. Tiež je vaším problémom častá zápcha alebo žlčníkové koliky. Častým zdravotným problémom je aj váš citlivejší tráviaci trakt. Ľudia s hnedými očami majú tiež často oslabenější nervový systém.