Čím urobiť radosť svojej drahej polovičke?

Radosť sa má žene robiť prakticky každý deň. Bohužiaľ sa mnohí páni obracia na predavačky v kamenných predajniach s prosbou o radu iba vtedy, keď im takzvane „tečie do topánok“. Je to väčšinou vo chvíli, keď zabudli na výročie, svadbu alebo na inú podobnú a veľmi dôležitú udalosť v ich alebo rýdzo ženinom živote. Že sa nachádzate v podobnej situácii? Máme pre vás niekoľko tipov, čím žene zaručene urobíte radosť, či už jej kupujete darček k výročiu alebo len tak – napríklad preto, že je práve utorok.

Náramky z minerálnych kameňov

Jednou z možností sú takzvané náramky z minerálnych kameňov. Patria k aktuálnym hitom na scéne a ženy ich milujú nielen preto, že krásne vyzerajú. Ich hlavnou prednosťou totiž nie je ich celkový vzhľad, ktorý dokáže pozdvihnúť každý outfit na vyššiu úroveň, ale predovšetkým ich hĺbka. Každý jeden kameň, z ktorého sú tvorené, má totiž svoje špecifické vlastnosti, dokonca sa hovorí, že majú liečivé účinky. Či to tak naozaj je, to je otázkou – musíte vyskúšať na vlastnej koži.

Dnes sú náramky z minerálov takým hitom, že si ich kupujú aj páry. Ak vaša drahá polovička neustále tvrdí, ako sa vám chce podobať, kúpte si tiež jeden – ideálne taký, ktorý sa k tomu jej bude hodiť.

Kvetina

Jedným z klasických darčekov sú aj kvety. Tými nikdy neustále chybu. Nemusíte nutne kupovať veľké pugéty, často urobí radosť iba obyčajná ruža, s ktorou ženu dohoníte vo chvíli, keď bude čakať na vlak alebo v čakárni u doktora.

Dokonca sa medzi nami nájdu aj také ženy, ktoré milujú aj kvety v kvetináči. Je im skrátka ľúto klasických rezaných krások, ktoré za pár dní uhynú, preto prosia, aby im boli dávané skôr tradičné izbové rastliny.

Šperky

Čím tiež nikdy neurobíte krok bokom sú šperky. Nemusia to byť tie najväčšie alebo najdrahšie na trhu, stačí, keď budú od srdca. Ponúka sa však otázka, aké druhy šperkov vaša drahá polovička preferuje? A čo má vlastne najradšej?