Ako skryť kilá navyše

Nesplniteľný sen mnohých žien sú miery 90-60-90 cm. Dá sa pochopiť, že aj plnšie ženy chcú vyzerať štíhlo a krásne. Ak to chcete urobiť, musíte pre to niečo urobiť, avšak máloktoré dámy sa snažia cvičiť a hladovať. A ak ste so svojim snažením ešte len na začiatku, je potrebné zvoliť správne oblečenie, ktoré skryje nedostatky a bude ženu prezentovať v priaznivejšom svetle.

Správny výber spodnej bielizne je zásadný

Správny výber spodnej bielizne hrá obrovskú úlohu. nevoľte:

  • tesné nohavičky a podprsenku;
  • zrušte tangá a ďalšie trendy spodnú bielizeň;
  • nenoste podprsenku so silikónom;
  • budete musieť zabudnúť na farebné pančuchy.

Voľte nápravné bielizeň, ktoré vám vymodeluje zadok a odstráni zbytočné vyčnievajúce brucho. Podprsenka by mala byť s košíčkami, ktoré plne pokrývajú hrudník a široké ramienka.

Ako skryť plnosť pod oblečením

Oblečenie skrýva kilá navyše, to je stará vec. Vyberte si štýl, ktorý skryje plnosť podľa vašej potreby, pričom je nutné brať do úvahy veľa elementov. Pre majiteľky veľkého poprsia odporúčame diagonálne vzory, ktoré dobre maskujú plné boky a veľké prsia. Vyhýbajte sa voľným veciam, ktoré nedostatky postavy ešte viac zvýrazňujú. V domnení, že takéto oblečenie zakryje viac, v skutočnosti ukážete aj to, čo by ste nechceli. Pokojne noste aj pevnejšie a tesnejšie oblečenie ak je správne tvarované. Nenoste asymetrické kúsky oblečenia, pretože tie len zdôrazní, čo by ste chceli zakryť. Overaly a im podobné kúsky prenechajte mladým dievčatám. Postavu opticky ovplyvní aj veľkosť kabelky. Čím väčšia tašku nosíte, tým budete pôsobiť vyššia a štíhlejšia.

Viete sa postaviť?

Správnym postojom môžete vizuálne zúžiť svoju siluetu. Ak prenesiete váhu na jednu nohu, druhú mierne pokrčíte a zároveň si dáte ruky v bok, vytvoríte dva úzke body a celkový pohľad bude „štíhlejší“. Ak sedíte v kresle, vyvarujte sa pózy vľavo – nohy sú pritisnuté ku kreslu a pôsobí mohutnejšie, než v skutočnosti sú, a navyše ich to aj opticky skracuje.

Pozor na strihy

Super úzke džínsy vyzerajú dobre len na niekom, napriek tomu sa nás v uplynulej sezóne snažil do nich napasovať nejeden dizajnér. Ak nie ste model ani excentrik, tomuto trendu radšej odolajte. Úzke nohavice zdôrazní každú chybičku na kráse – či už krivé nohy, široké stehná alebo väčšie pozadie. Naopak, rovné či mierne rozšírené nohavice postavu vyváža, takže pôsobí harmonickejší. Stavte na véčkovej strihy, tie sú pre silnejšie postavy mimoriadne vhodné.