Ako na nás pôsobí alkohol, alebo čo prezradí znamenia zverokruhu

Každý si niekedy potrebuje takzvane „resetovať hlavu“. V takýchto situáciách si ideme s priateľmi sadnúť na pivo alebo na víno a zrazu sa taká posedenie pretiahnu dlho do noci. V tú dobu nám príde najlepší nápad navštíviť diskotéky, lenže ráno horca ľutujeme a trpíme, pretože sa k nám dostaví kocovina ako nevítaný hosť. Aj keď sú rána u všetkých ľudí rovnaká, je zaujímavé, že alkohol sa prejavuje u každého znamení zverokruhu inak. Poďte zistiť, ako sa alkohol prejavuje u vás. 

Barani musí byť neustále v centre diania 

Ak patríte do skupiny ľudí, ktorí sa narodili v znamení „baran“, iste milujete alkoholovej dýchánky. Skrátka a dobre potrebujete byť neustále v centre diania, musíte byť súčasťou každej akcie a nepohrdnete pohárom alkoholu. Bohužiaľ barany sa radí k tým typom ľudí, ktorým stačí kvapka alkoholu a rozväzuje sa im jazyk. Dokážu byť veľmi otvorení, ale bohužiaľ veľakrát to rozpúta obrovské vojne. Aj keď je otvorenosť často cenená, baranom dodá alkohol ostrosť a ich otvorenosť veľmi bolí. 

Býci ubližujú 

Aj keď sa s býkmi na mejdane skvele bavíte a smejete sa s nimi, môžu vás veľmi raniť. Najmä, ak patríte k ich najbližším. O býkoch sa hovorí, že sú tvrdohlaví, ale v kombinácii s alkoholom dokážu ubližovať nielen svojimi činmi, ale aj slovami. Najlepšie teda bude, keď sa s opitým býkom nikdy nebudete púšťať do hádky, pretože o nikdy neveští nič dobré. 

Blíženci ako náladová stvorenia 

Je zaujímavé, že býky sa v opojení alkoholu neustále mení. Dalo by sa povedať, že majú dve podoby, a síce vie byť veľmi príjemní a skvele si s nimi porozprávate, ale behom sekundy sa z nich môžu vykľuť najviac nepríjemní ľudia, ktorí sa mnohokrát zohnať až k zvádzaniu a následnej nevere, ak sa aktuálne nachádza vo vzťahu. 

Raci ako emocionálne tvorovia 

Určite ste niekedy zaregistrovali na diskotéke niekoho, kto sa zrútil a plakal na záchodoch. Pravdepodobne sa jednalo práve o niekoho, kto sa narodil v znamení raka. Práve tí sú emocionálne v neporiadku a na večierkoch najčastejšie plačú na podlahe, pretože majú pocit, že sa im ich život úplne zrútil.