Aká znamení sa radí k nežárlivým?

Znamenie, v ktorom sme sa narodili, o nás môže všeličo prezradiť. Mnohí ľudia si to však neuvedomujú, čo je veľká škoda. Keby totiž dbali na to, čo je stanovené v horoskope a čo o nás hovorí naše znamenie, možno by sa do vzťahu s istým znamením nepúšťali. Znamenie, v ktorom sme sa narodili, o nás môže prezradiť napríklad to, ako to máme s alkoholom v živote a ako na nás pôsobí. Tiež môže prezradiť, kto má od prírody stanovené, že bude neverníkom, a kto je naopak verný až za hrob. Samozrejme o nás znamení prezradí aj to, či patríme k žiarlivým jednotlivcom alebo nie. Zamerajme sa teraz na nežárlivá znamenie, s ktorými je (alebo nie je?) Dobré sa púšťať do vzťahu. 

Blíženci 

O Blížencoch sa bohužiaľ vie, že sú to neverníci. Skrátka a dobre vyhľadávajú extrémy a neustále skúša nové veci, stále hľadajú akési hranice, ktoré prekračujú až do doby, keď už je to moc. Možno práve vďaka tomu nežiarli. Majú totiž sami maslo na hlave. Vie teda udržať svoje emócie na uzde či takzvane „pod kontrolou“, ale samozrejme niekedy sa stane, že sa žiarlivosť dostane na povrch. Blíženci sú teda v skratke pomerne nevyspytateľné a je lepšie byť neustále na pozore. 

Býk 

Narodili ste sa v znamení „býk“? V tom prípade ste pomerne racionálny ľudia, ktorí svoje emócie vedia držať pod kontrolou. Aj keď vám mnohokrát niečo vadí, tak stále zostávate v pokoji a nenechávate sa najmä žiarlivosťou uniesť. Býci všeobecne patrí medzi nejtrpělivější a nejchápavější znamenie, čo z nich v istých situácií robí naivky. Ak však poháre pretečie a ukáže sa, že k žiarlivosti, ktorou sa nenechávajú uniesť, bol dôvod, vzťah sa nebojí ukončiť. 

váhy 

Medzi flegmatikov sa radí tí, ktorí sa narodili v znamení váh. Ak ste sa tiež narodili v tomto znamení, pravdepodobne o sebe môžete povedať, že ste nekonfliktný ľudia, ktorí sú veľmi tolerantní. Váhy sú všeobecne považované za realistami, ktorí si veľmi dobre uvedomujú, že v živote nikdy nič nie je jednoduché, že za skvelým vzťahom stojí dôvera.